Galenická laboratoř Ostrava
léky, tablety, potravinové doplňky
Výroba léčiv, doplňků stravy a kosmetiky

Léčiva, kosmetika, různé doplňky stravy a další přípravky podléhají přísným kritériím v oblasti technologických a hygienických norem a také vyžadují potřebnou certifikaci. Čeští výrobci, mezi které patří také Galenická laboratoř Ostrava, náleží mezi farmaceutické špičky. Splňují veškeré požadavky a přísné podmínky pro co nejkvalitnější výrobky, které se následně dostanou do rukou zákazníků.

Výroba hořčíku, Galenická laboratoř Ostrava léky, tablety, potravinové doplňky

Moderní a přitom tradiční výroba léčiv

Galenická laboratoř Ostrava vznikla v roce 1993 a navazuje na tradiční výrobu léčiv, která byla započata již v roce 1930. Obsahem činnosti je výroba léčiv, potravinových doplňků, kosmetiky a veterinárních přípravků. I když jde o výrobu s používáním tradiční technologie, tak ta je přenesena do dnešní moderní doby a je schopna reagovat na současnou poptávku. Zároveň výroba splňuje veškeré přísné technologické a hygienické normy a je držitelem certifikace GMP. Působení je zaměřené nejen na Ostravu a Moravskoslezský kraj, ale na celou ČR či dokonce okolní země.

Kvalitní sortiment léčiv i potravinových doplňků


Léky a potravinové doplňky

V případě léků se jedná především o výrobu tablet s obsahem hořčíku a vápníku. Jde o kvalitní i cenově dostupné výrobky. Společnost se zaměřuje také na výrobu léčiv, které spadají do oblasti homeopatie, a výrobu a vývoj veterinárních přípravků. U potravinových doplňků jde o výrobu a prodej minerálních přípravků a především hořčíku, vápníku a zinku. K dalším službám náleží zajištění kapalných potravinových doplňků, tedy roztoků s obsahem aminokyselin, iontů, cukrů, nebo polotuhých přípravků pro smluvní partnery. K tomu patří i velkoobchodní služby pro vybavení lékáren a e-shopů s farmaceutickým zbožím.

Široký sortiment pro vybavení lékáren i e-shopů


Kvalitní česká kosmetika

Z produkce společnosti se zákazníci mohou těšit také na české kosmetické přípravky, které vycházejí z dlouholetých zkušeností výroby různých mastí, zubních past, tekutých pudrů, emulzí a roztoků. Například Jalovcový masážní olej, mandlový nebo Tekutý pudr s mentolem a mnohé další. Výroba je podmíněna plněním přísných norem vycházejících z praxe pro výrobu léků.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.glo.cz


Vydáno 08.12.2017
348 Zhlédnutí
Topováno 16.10.2019

Minerály, vitamíny a doplňky stravy

Minerály, vitamíny a doplňky stravy

Potřebné minerály, vitamíny a doplňky stravy pro správné fungování lidského organismu

Masážní přípravky a kosmetika

Masážní přípravky a kosmetika

Výroba a prodej masážních přípravků a kosmetiky, e-shop s nabídkou produktů

Volné kapacity k smluvní výrobě léčiv

Volné kapacity k smluvní výrobě léčiv

Volné kapacity k smluvní výrobě, dodávka léčiv, kosmetiky a potravinových doplňků