Nadměrná, těžká a nadrozměrná doprava

Přeprava nadměrného, těžkého či nadrozměrného nákladu sebou přináší komplikace, a to nejen se samotným převozem, ale i s dodržením podmínek a dalších úkonů jako třeba zajištění nákladu, aby nijak neohrozil účastníky silničního provozu. Pokud právě řešíte převoz takového nákladu a kromě profesionální dopravy potřebujete i řadu zkušeností, tak se obraťte na firmu ZIPP Brno s.r.o.

Nadměrná a nadrozměrná doprava, ZIPP Brno s.r.o.

Stavební firma poskytující řadu služeb

Společnost ZIPP Brno s.r.o. byla založena v roce 1994 spolupracovníky, kteří do firmy přinesli předchozí zkušenosti a dovednosti. Hlavní činností byla dodávka a montáž železobetonových konstrukcí. Činnost se postupem času rozšířila o další služby jako dodávky staveb na klíč, poskytování dopravních služeb, pronajímání jeřábů a montážních plošin a také zámečnickou a opravárenskou činnost. O spolehlivosti, profesionalitě a kvalitě firmy svědčí také moderní technické a mechanické vybavení. Klientelou jsou jak soukromé tuzemské subjekty, tak i zahraniční. Je držitelem certifikátů, které jsou pravidelně aktualizovány.

Kvalitní stavební služby včetně silniční dopravy


Moderní silniční doprava pro přepravu různých nákladů

Kromě jiného firma disponuje také moderním vybavením v oblasti silniční dopravy. Jedná se o nákladní vozidla, tahače takových značek jako SCANIA, IVECO nebo T815 4x4 včetně roztahovacích i speciálních návěsů výrobců GOLHOFER, DOLL, MEUSBERGER a INNENLANDER. Soupravy přepraví nadměrné, těžké i nadrozměrné náklady, a to až do rozměrů 30m délky a 44t hmotnosti, které odpovídají například ocelovým konstrukcím či betonovým prvkům. Dále jsou to přepravní možnosti pro náklady menší tedy do maximálně 25t a využití vozidla pro převoz materiálů ve výměnném kontejneru s maximálním naložením do 4200kg. Návěsy jsou bez plachty.

Přeprava nákladů všech druhů


Přeprava nákladů pro tuzemské i zahraniční klienty

Přepravu nadrozměrných, nadměrných a těžkých nákladů firma poskytuje jak pro tuzemské, tak i pro zahraniční klienty. Podle charakteru nákladu, jeho výšky, šířky, délky i hmotnosti vám poskytne tu nejvhodnější možnost přepravy, tedy výběrem vhodného tahače a návěsu včetně příslušenství.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.zippbrno.cz

Vydáno 14.12.2017
258 Zhlédnutí
Topováno 27.10.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Železobetonové konstrukce od projektu po montáž

Železobetonové konstrukce od projektu po montáž
Stavební firma ZIPP Brno s.r.o. se zabývá projektováním, statikou, dodávkou a montáží železobetonových konstrukcí. K další nabídce služeb společnosti patří také autodoprava, pronájmy jeřábů, provozování autodíly a pneuservisu, zámečnické práce a další činnosti na profesionální úrovni.
PODSTRÁNKY

Nadměrná a nadrozměrná doprava

Nadměrná a nadrozměrná doprava
Nadměrná a nadrozměrná doprava, vlastní vozový park, přeprava nákladu až do 44 tun

Železobetonové konstrukce

Železobetonové konstrukce
Návrh a montáž železobetonové konstrukce včetně projektové a výrobní dokumentace

Jeřáby a jeřábnické práce

Jeřáby a jeřábnické práce
Pronájem jeřábů a plošin, jeřábnické práce, přesun nadměrných břemen
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ZIPP Brno s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ZIPP Brno s.r.o.
www.zippbrno.cz
Adresa

Adresa

Kaštanová 489/34
Brno - Brněnské Ivanovice 620 00

zipp@zippbrno.cz
+420 545 423 061


Najdete nás také zde:

ARES
captcha