P.A.F. Praha s.r.o.CNC stroje pro letecký průmysl, pětiosá obráběcí centra Praha

Společnost P.A.F. Praha s.r.o. se již od svého založení v roce 1993 zabývá dodávkami speciálních 5osých obráběcích center od německé firmy Handtmann. Dodávají i speciální technologie pro pivovary nebo jiný potravinářský průmysl se zaměřením na nápoje. Samozřejmostí jsou CNC stroje nejen pro letecký průmysl.

Horizontální obráběcí centrum HBZ Compact Cell – Výkonné horizontální obrábění s velkým pracovním prostorem

Technologie pro pivovary

Hledáte technologie, které zajistí dobrou a stabilní trvanlivost nápojů? Potřebujete, aby pivo odcházelo z vašeho pivovaru v tak dobré kvalitě, v jaké ho s láskou vaříte? Chcete, aby si zachovalo své původní vlastnosti? Skvělou a vyváženou chuť? V tom případě je nezbytné, abyste hledali vhodné přístroje, které právě tyto vlastnosti zajistí. Dodáváme technologie, které zajistí trvanlivost nápojů. Vhodné pro pivovary, ale i pro ostatní nápojový průmysl.

Dodáváme tlakové a beztlakové nádoby od německé firmy


Horizontální 5ti-osé obráběcí centrum

Pětiosá obráběcí centra se dají rozdělit do několika kategorií. Existují stroje pro automobilový průmysl, letecký průmysl nebo mají další uplatnění. Každé takovéto zařízení klade vysoký důraz na výkon. Obrábět s ním můžete díly pro automobilový průmysl, moduly a modelové formy. Stroj je vyroben pro oblast nástrojařství, letecký průmysl i energetiku.

Využijte ke své práci zařízení, které má nejideálnější poměr ceny a výkonu


Obráběcí centra obecně

Naše společnost zastupuje významnou a vysoce spolehlivou německou značku. Obecně se obráběcí centra pořád přizpůsobují. Mají vysoké předpoklady pro automatizaci a širokou oblast použití.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.pafpraha.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Tanky pro pivovary a farmacii i CNC stroje od kvalitních výrobců dodává firma P.A.F. Praha

Tanky pro pivovary a farmacii i CNC stroje od kvalitních výrobců dodává firma P.A.F. Praha

Podnikáte v nápojářském průmyslu a řešíte, jak zajistit trvanlivost nápojů? Nebo potřebujete kvalitní CNC stroje na obrábění nejrůznějších materiálů? V obou případech se obraťte na společnost P.A.F. Praha s.r.o.. Už od roku 1993 totiž dodáváme tanky pro pivovary a farmacii, ale také nejrůznější CNC stroje od renomovaných výrobců.

Vydáno 11.10.2016
Obchodní společnost P.A.F. Praha, která nabízí pětiosá obráběcí centra a také technologie pro nápojářský průmysl

Obchodní společnost P.A.F. Praha, která nabízí pětiosá obráběcí centra a také technologie pro nápojářský průmysl

Mezi jejich další specifikace však patří dodávky technologií pro zajištění trvanlivosti nápojů pro pivovary a další nápojový průmysl. Nejsou výjimkou ani dodávky veškerých armatur a spojovacího materiálu. Obstarávají pro své zákazníky také tlakové a beztlakové nádoby od německé firmy Gross.

Vydáno 30.05.2017Vydáno 17.12.2017
24 Zhlédnutí