Výživové poradenství, kruhový trénink i konzultace s trenérem ve Frýdku-Místku

Stravovací návyky a pohyb jsou součástí našeho každodenního života, a jakmile nefunguje správně jedno nebo druhé, tak i náš životní styl ztrácí na kvalitě. O svoje zdraví musíme pečovat, a když si nevíme rady, tak je na místě odborné poradenství v oblasti zdravého stravování i vhodného pohybu. A se startem i pokračováním vám nejen poradí, ale také pomůžou v centru sportu a výživy LION CROSS ARENA s.r.o., Frýdek-Místek.

Fitness a výživa - LION CROSS ARENA s.r.o.

Sportovně relaxační centrum s týmem profesionálů

Centrum LION CROSS ARENA s.r.o. s místem působení Frýdek-Místek, vzniklo v roce 2016 jako sportovně relaxační centrum s vybavenými sály o rozloze cca 500m2. Obsahem služeb jsou individuální, skupinové, relaxační a také adrenalinové sportovní aktivity a výživové poradenství. Vše pod záštitou zkušených profesionálů. Moderní centrum je kompletně vybavené včetně šaten a sociálního zázemí a najdete zde i útulnou kavárnu, masérnu nebo dětský koutek s hlídáním. Čeká na vás vzpěračské stanoviště, posilovací cross tréninkové klece, veslovací trenažéry, power sled, lana plyo bedny, slam bally a další cvičební pomůcky a nástroje, dále vybavené prostory pro lekce KRAV MAGA, Fitbox, Bosu, Jóga, Indoor Cycling, Jumping, Piloxing, pohybové cvičení pro děti a mládež a jiné skupinové lekce.

Pohybové aktivity pro radost i zdraví


Zdravý životní styl s výživovým poradcem

K službám firmy patří také výživové poradenství a pomoc se správným životním stylem včetně vhodné pohybové aktivity. Vše začíná vstupní diagnostikou pomocí IN BODY 230 a pokračuje přes konzultace, analýzy dosavadních stravovacích návyků, nastavení od příjmu vhodných potravin a makroživin přes praktické ukázky až po nákupní seznam, konzultace s trenérem a tréninkový plán, atd. K motivaci můžete využít skupinová setkání i víkendové výzvy.

Zdravé stravování jako cesta k úspěchu


Kruhový trénink – cross training

S výživovým poradenstvím je spojený také výběr vhodné pohybové aktivity pod vedením zkušeného trenéra, který poskytuje také osobní dohled a konzultace pro co nejlepší efekt. Zajímavou aktivitou je silové a kondiční cvičení kruhový trénink neboli cross training. Cvičení, které posiluje nejen kondici, ale také vytrvalost, flexibilitu, mobilitu svalů a kloubů. Vychází ze základních cviků jako dřepy, kliky, přítahy v různých kombinacích a třeba i s činkou. Můžete si vybrat kurzy pro začátečníky i pokročilé a cvičení je určeno pro všechny věkové kategorie.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://lcafm.cz/cs/

Vydáno 20.12.2017
147 Zhlédnutí
Topováno 29.03.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA LION CROSS ARENA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
LION CROSS ARENA s.r.o.
lcafm.cz
Adresa

Adresa

M.Chasáka 3144
Frýdek - Místek 738 01

info@lcafm.cz
+420 603 842 098


Najdete nás také zde:

Facebookwww.vyzivoveporadenstvi-lca.czARES
captcha