Výživové poradenství, kruhový trénink i konzultace s trenérem ve Frýdku-Místku

Stravovací návyky a pohyb jsou součástí našeho každodenního života, a jakmile nefunguje správně jedno nebo druhé, tak i náš životní styl ztrácí na kvalitě. O svoje zdraví musíme pečovat, a když si nevíme rady, tak je na místě odborné poradenství v oblasti zdravého stravování i vhodného pohybu. A se startem i pokračováním vám nejen poradí, ale také pomůžou v centru sportu a výživy LION CROSS ARENA s.r.o., Frýdek-Místek.

Fitness a výživa - LION CROSS ARENA s.r.o.

Sportovně relaxační centrum s týmem profesionálů

Centrum LION CROSS ARENA s.r.o. s místem působení Frýdek-Místek, vzniklo v roce 2016 jako sportovně relaxační centrum s vybavenými sály o rozloze cca 500m2. Obsahem služeb jsou individuální, skupinové, relaxační a také adrenalinové sportovní aktivity a výživové poradenství. Vše pod záštitou zkušených profesionálů. Moderní centrum je kompletně vybavené včetně šaten a sociálního zázemí a najdete zde i útulnou kavárnu, masérnu nebo dětský koutek s hlídáním. Čeká na vás vzpěračské stanoviště, posilovací cross tréninkové klece, veslovací trenažéry, power sled, lana plyo bedny, slam bally a další cvičební pomůcky a nástroje, dále vybavené prostory pro lekce KRAV MAGA, Fitbox, Bosu, Jóga, Indoor Cycling, Jumping, Piloxing, pohybové cvičení pro děti a mládež a jiné skupinové lekce.

Pohybové aktivity pro radost i zdraví


Zdravý životní styl s výživovým poradcem

K službám firmy patří také výživové poradenství a pomoc se správným životním stylem včetně vhodné pohybové aktivity. Vše začíná vstupní diagnostikou pomocí IN BODY 230 a pokračuje přes konzultace, analýzy dosavadních stravovacích návyků, nastavení od příjmu vhodných potravin a makroživin přes praktické ukázky až po nákupní seznam, konzultace s trenérem a tréninkový plán, atd. K motivaci můžete využít skupinová setkání i víkendové výzvy.

Zdravé stravování jako cesta k úspěchu


Kruhový trénink – cross training

S výživovým poradenstvím je spojený také výběr vhodné pohybové aktivity pod vedením zkušeného trenéra, který poskytuje také osobní dohled a konzultace pro co nejlepší efekt. Zajímavou aktivitou je silové a kondiční cvičení kruhový trénink neboli cross training. Cvičení, které posiluje nejen kondici, ale také vytrvalost, flexibilitu, mobilitu svalů a kloubů. Vychází ze základních cviků jako dřepy, kliky, přítahy v různých kombinacích a třeba i s činkou. Můžete si vybrat kurzy pro začátečníky i pokročilé a cvičení je určeno pro všechny věkové kategorie.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://lcafm.cz/cs/

Vydáno 20.12.2017
163 Zhlédnutí
Topováno 29.03.2018
PODSTRÁNKY

Výživové poradenství

Výživové poradenství
Výživové poradenství ve sportovně relaxačním centru L.C.A. ve Frýdku-Místku

Cross neboli kruhový trénink

Cross neboli kruhový trénink
Kruhové cvičení, cross training s fitness trenéry ve sportovním centru ve Frýdku-Místku

Lekce jumping, TRX, jóga, SM systém

Lekce jumping, TRX, jóga, SM systém
Jumping cvičení na trampolínách, jóga, posilování těla na TRX pásech, cviky SM systémem
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA LION CROSS ARENA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
LION CROSS ARENA s.r.o.
lcafm.cz
Adresa

Adresa

M.Chasáka 3144
Frýdek - Místek 738 01

info@lcafm.cz
+420 603 842 098


Najdete nás také zde:

Facebookwww.vyzivoveporadenstvi-lca.czARES
captcha