Autoservis a pneuservis Prostějov

Pneuservis Fiala Daniel Fiala

Autoservis a pneuservis Prostějov

Autoservis a pneuservis Prostějov

Máte problémy s vozidlem? Potřebuje ho opravit? Chcete mu udělat novou fasádu? Narovnat plechy po nějakém tom ťukanci nebo naopak potřebujete využít služby pneuservisu? V tom případě se můžete obrátit na firmu Pneuservis Fiala. Opravují jakékoliv automobily, užitkové, osobní, nákladní a to všech značek. Zajišťují také pneuservis.

Autoservis a pneuservis Prostějov, Pneuservis Fiala

Spravíme jakýkoliv vůz

Služby autoservisu samozřejmě zahrnují všelijaké opravy a úpravy na vozidlech. Spravíme jakoukoliv značku i jakýkoliv typ vozu, užitkové, osobní či nákladní. Provádíme profesionální mechanické práce, karosářské práce, elektrikářské práce, opravy a čištění klimatizací, diagnostiku motorů, montáže autoskel nebo přípravu na STK. U nás najdete komplexní služby pod jednou střechou. Ve velice krátkém čase zajistíme náhradní vozidlo nebo zařídíme asistenční služby.

Autoservis se službami pneuservisu


Zajistíme pneuservis pro osobní i nákladní vozy

Pro osobní automobily, nákladní vozy ale i motocykly zajistíme pneuservis. Prodáváme nové pneumatiky, ale opravujeme i myjeme pneumatiky starší na vašem voze. U nás najdete kvalitní plechové i lité disky. Vždy máme pro váš vůz jen to nejlepší. Pneumatiky také uskladňujeme, aby zákazníci měli ještě větší pohodlí. Opravíme autosklo a zajistíme pojistnou událost.

Zajistíme opravy pro všechny typy vozů


Služby autoservisu a pneuservisu

Výměny olejů nebo tlumičů, opravy brzd, digitální geometrie podvozku nebo prodej autobaterií, to všechno spadá do našich služeb a patří mezi nejčastější práce na vozidle. Zásobuje nás jeden z největších skladů v ČR, a proto jsou naše služby prováděné rychle, precizně a vždy spolehlivě. Přijeďte se o našem servisu přesvědčit sami.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.autopneufiala.cz/

Vydáno 21.12.2017
334 Zhlédnutí
Topováno 12.08.2020
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Pneuservis Fiala Daniel Fiala
WEBOVÁ STRÁNKA
Pneuservis Fiala
www.autopneufiala.cz
Adresa

Adresa

č. 67
Březsko 798 52

pneu.fiala@volny.cz
+420 606 440 497


Najdete nás také zde:

ARES
captcha