Kompletní strojírenská výroba, oprava strojů a zařízení

Technologická zařízení jsou důležitou součástí výroby v různém odvětví průmyslu. Proto každá výrobní firma uvítá strojní zařízení konstruované na míru požadavkům včetně servisu a montáže. Ať už máte požadavky pro strojní zařízení a náhradní díly běžné nebo zcela atypické, tak v každém případě se o výrobu na klíč postará firma TOMAS s.r.o.

Strojírenská výroba, oprava strojů a zařízení, TOMAS s.r.o.

Výroba a montáž technologického zařízení na klíč

Společnost TOMAS s.r.o. vznikla v roce 1992 se sídlem v Hradci Králové a s provozovnami v Holohlavech a v Sedleci u Lanžova. Činností firmy je výroba, opravy a režijní dodávky technologického zařízení přímo na klíč. Firma má certifikaci na opravy, montáž a servis cukrovarnických zařízení, výrobu a opravy náhradních dílů pro speciální kolejové stroje a drobnou kovovýrobu dle specifikace zákazníka. Součástí služeb je také odborné poradenství včetně cenové kalkulace, konstrukční zpracování, výroba i atypického zařízení a také doprava a montáž.

Výroba strojního zařízení na míru


Strojírenská výroba a stroje pro potravinářský a chemický průmysl

V rámci kompletní výroby strojů přímo pro potravinářský a chemický průmysl firma vyrábí například odstředivky, cukrovarnická zařízení a podobně. Kromě toho poskytuje také opravy a servis, renovace dílů odstředivek, modernizaci a automatizaci strojů a zařízení, repase průmyslového čerpadla. V případě kompletní strojírenské výroby se jedná především o výrobu náhradních dílů pro stroje a zařízení, opravu dílů pro stroje, renovaci povrchů, opravy šnekových dílů pro dekantační odstředivky, obrábění dílů, výrobu nádrží a filtrů.

Moderní stroje pro potravinářský i chemický průmysl


Moderní strojní vybavení

Pro výrobu a opravy společnost využívá moderní strojní vybavení jako je třeba horizontální vyvrtávačka, hrotový soustruh, zakružovačka plechu, pásová pila na kov, svařovací souprava Migatronic, soustruh SV 18, ohýbačka plechu XMB - 4/2000 nebo nůžky na plech NTC – 4/2500. Jako novinku firma představuje výrobu pomocí CNC tvarového pálení pomocí CNC pálícího stroje VANAD PROXIMA 20/40 B & R.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.tomasczech.cz

Vydáno 03.01.2018
208 Zhlédnutí
Topováno 04.11.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

TOMAS: strojírenství a strojírenská výroba nejen pro potravinářský, ale i chemický průmysl

TOMAS: strojírenství a strojírenská výroba nejen pro potravinářský, ale i chemický průmysl
Bez strojů a dalších technologií se neobejdete v žádném odvětví průmyslu. Firma TOMAS s.r.o. si to dobře uvědomuje, a proto se zabývá výrobou, opravami a režijními dodávkami technologického zařízení na klíč. Specializujeme se především na potravinářské a chemické stroje.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA TOMAS s.r.o. Technologická zařízení Hradec Králové
WEBOVÁ STRÁNKA
TOMAS s.r.o.
www.tomasczech.cz
Adresa

Adresa

Dlouhá 252
Holohlavy 503 03

tomas45@seznam.cz
+420 603 307 579


Najdete nás také zde:

ARES
captcha