Sadové a parkové úpravy včetně výsadby - trávníků, stromů a keřů

Příroda přináší tolik rozmanitosti, krásy, hojnosti a barevnosti, že bychom ji rozhodně neměli přehlížet. Proč nevytvořit i ve městech a parcích krásné prostředí, kde se bude životu a rostlinám skvěle dařit? Lidé se pak mohou kochat bujnými keři, mohutnými stromy a obdivovat mohou krásu a různorodost voňavých, rozkvetlých a barevných květin. Firma Sadové úpravy s.r.o. se naplno věnuje tomuto tématu a vytvoří přirozené a krásné prostředí nejen v parcích, ale i kdekoliv jinde.

Sadové a parkové úpravy, Sadové úpravy s.r.o.

Dejme prostor stromům a keřům

Jakmile necháte přírodu samovolně plynout, vytvoří krásné a úžasné prvky, nad kterými lidé jenom žasnou. Příroda umí malé zázraky, a proto bychom ji neměli opomíjet. Naše firma se věnuje právě realizaci sadových úprav. Zabýváme se rekonstrukcemi zahrad. Zajistíme realizaci výsadeb ve městech a obcích, ale i v areálech různých firem.

Sázíme rostliny pro rodinné zahrady, firmy, města i obce


Poskytujeme různé služby

Služby jsou samozřejmě spojené s výsadbou. Provádíme terénní úpravy, výsadbu a údržbu zeleně, arboristiku. Baví nás veškeré zahradnické práce. Vždy se snažíme najít originální řešení. Pracujeme výhradně v souladu s přírodou. Záhony, trávníky, stromy a keře, osadíme každý park i malou zahrádku.

Převážně působíme v Olomouckém a Moravskoslezském kraji


Vypracujeme projekt a poradíme s výběrem

Zahradnické práce zajistíme pro rodiny a soukromé zahrady, pro firmy a různé areály, ale také pro obce nebo města. Navrhneme, jak by to mohlo vypadat, připravíme a vysadíme požadované rostliny. Nechejte přírodu promluvit. Každý se hned cítí lépe a příjemněji, když má kolem sebe kousek zeleně.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.sadoveupravy.com

Vydáno 06.01.2018
217 Zhlédnutí
Topováno 01.06.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Sadové úpravy: Údržba zeleně, zakládání záhonů a trávníků i další zahradnické práce

Sadové úpravy: Údržba zeleně, zakládání záhonů a trávníků i další zahradnické práce
Parky a další zeleň jsou nedílnou součástí měst i obcí. Vnesou přírodu do zastavěných míst a umožní trávit zde příjemný čas. Zároveň ale potřebují pravidelnou péči. Údržba zeleně je hlavní činností firmy Sadové úpravy s.r.o.. Postaráme se o realizace a rekonstrukce výsadeb ve městech, obcích i ...

Chybí vašemu městu park? Údržba zeleně i terénní úpravy jsou naše doména

Chybí vašemu městu park? Údržba zeleně i terénní úpravy jsou naše doména
Každá obec, ať už menší či větší, by měla mít park. Je to totiž kouzelné místo plné zeleně, kam lidé chodí načerpat energii a relaxovat. A takovou oázu klidu může mít ve svém areálu i jakákoliv firma, která dbá na hezké prostředí. Složité terénní úpravy, pečlivá výsadba stromů a neustálá údržba ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Sadové úpravy s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Sadové úpravy s.r.o.
www.sadoveupravy.com
Adresa

Adresa

č. 87
Úvalno 793 91

info@sadoveupravy.com
+420 602 586 199


Najdete nás také zde:

ARES
captcha