Ploché střechy - rekonstrukce, systém kotvených SOLO pásů

STŘECHY Reiner, s.r.o.

Ploché střechy - rekonstrukce, systém kotvených SOLO pásů

STŘECHY Reiner, s.r.o.Kvalitní střechy pro veškeré stavby zařídí firma STŘECHY Reiner, s.r.o.

Každému je jistě hned jasné, na co střechu v domově potřebujeme. Aby nám nekapalo do jídla, je nezbytné mít kvalitní střechu, kterou ani silný vítr neodvane. Střecha patří k základnímu a nesmírně důležitému bodu každého domova a to nejenom domova, ale v podstatě každé budovy. Firma STŘECHY Reiner, s.r.o. se zabývá klempířskými prácemi již po mnoho let a má mnoho cenných zkušeností s pokládkou střešní krytiny.

Střechy a střešní okna, STŘECHY Reiner, s.r.o.

Šikmé a ploché střechy vysoké kvality

Střecha základní školy, historické budovy, rodinného domu nebo firemní stavby. Zajistíme střechu na každý typ domu. Naší specializací jsou klempířské práce. Zajistíme střechy šikmé nebo ploché. K práci používáme jenom kvalitní materiály a moderní technologie. Namontujeme i střešní okno nebo provedeme jiné doplňkové práce.

Provedli jsme již desítky zakázek v Liberci a jeho okolí


Střecha podle vašich představ

Zajistit malý rodinný domek nebo velkou administrativní budovu není problém. Pracujeme s řadou pokrývačských materiálů, a proto klientům můžeme nabídnout střechu podle jejich představ. Provedeme i jakoukoliv náročnou práci a to včetně zajištění všech tesařských prací.

Jsme regionálním smluvním partnerem firmy Velux pro montáž střešních oken a dekorativních a zastiňovacích doplňků


Střechy nejsou vše, čím se zabýváme

Stejně tak se zabýváme výrobou a montáží vzduchotechnických zařízení pro průmyslové, užitné i obytné prostory. Součástí naší činnosti je také klempířská a drobná zámečnická výroba, pro kterou disponujeme dostatečnými prostory i kapacitou.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.strechyreiner.cz


Vydáno 06.01.2018
77 Zhlédnutí
Topováno 25.11.2020