Prodej a revize zařízení požární ochrany - Kolín

Jistě si představíte, co je hlavní náplní firmy Hasič-Servis Požárně Bezpečnostních Zařízení, s.r.o., samozřejmě jde o hasicí přístroje především pak o servis požárně bezpečnostních zařízení. Věnujeme se základním otázkám typu, jak vybrat správné hasicí zařízení do domácnosti nebo firmy, ale disponujeme také dalšími službami.

Prodej a revize zařízení požární ochrany, Hasič-Servis Požárně Bezpečnostních Zařízení, s.r.o.

Ucelený systém služeb

V oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce nabízíme komplexní zajištění těchto povinností. Zajímáme se také o revizi hasicích přístrojů a hydrantů. Ty musí být ze zákona kontrolovány minimálně jedenkrát za rok. Obdržíte od nás povinnou dokumentaci, která zahrnuje provozuschopnost každého zařízení. Požární bezpečnost objektů a staveb je další nedílnou součástí našich služeb. Vypracujeme požárně bezpečnostní řešení staveb a zajistíme poradenství autorizovanou osobou.

U nás najdete vše: ruční hasicí přístroje, hydranty včetně příslušenství, ochranné skříně, hasicí vybavení a mnoho dalšího


Co patří mezi další služby?

Prodej a plnění tlakových lahví oxidem uhličitým. Do obsahu 30kg CO2 naplníme lahve, které vám můžeme přivézt až do domova nebo firmy. Záleží na domluvě.

Naplníme lahve oxidem uhličitým a klidně Vám je přivezeme až domů nebo do firmy


Prodej a montáž zařízení požární bezpečnosti

Potřebujete vybavit administrativní budovu, průmyslovou halu, prodejnu, školské či ubytovací zařízení hasicími přístroji, požárními hadicemi a hydranty? Nabízí prodej, montáž a revize zařízení požární bezpečnosti a ochrany. Provádíme také tlakové zkoušky, plnění tlakových lahví, rekonstrukce hydrantových systémů, školení PO a BOZP.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://hasici-pristroje-servis.cz

Vydáno 06.01.2018
56 Zhlédnutí
Topováno 11.08.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Správně zvolený hasící přístroj vám může zachránit život

Správně zvolený hasící přístroj vám může zachránit život
Nic vám na pracovišti či v domácnosti nezajistí větší bezpečí než hasící přístroj. Pokud vám už hasící přístroj dosloužil a poohlížíte se po novém, je vám k dispozici kolínská firma s dlouholetou tradicí Hasič – servis požárně bezpečnostních zařízení s.r.o., která dodává veškeré zboží a poskytuje ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Hasič-Servis Požárně Bezpečnostních Zařízení, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Hasič-Servis Požárně Bezpečnostních Zařízení, s.r.o.
hasici-pristroje-servis.cz
Adresa

Adresa

Havlíčkova 260
Kolín II 280 02

hasic-servispbz@centrum.cz
+420 727 962 267


Najdete nás také zde:

ARES
captcha