Chemický peeling pro vyhlazení vrásek a omlazení pleti

Péče o krásu a zdraví je důležitou součástí života ženy v každém věku. Proto zajisté uvítáte všechny kvalitní metody, díky kterým si dopřejete zdravý a mladistvý vzhled třeba formou chemického peelingu, který omlazuje a vyhlazuje vrásky. Kompletní péči vám poskytne kosmetický salón 5R Studio v Brně.

Chemický peeling pro vyhlazení vrásek, 5R Studio

Kosmetické ošetření, přístroje a chemický peeling

Kosmetický salón 5R Studio poskytuje svým zákazníkům komplexní péči o krásu a zdraví spojením nejnovějších poznatků kosmetologie a medicíny s individuálním a profesionálním přístupem. O péči se stará tým speciálně školených kosmetiček pod odborným vedením MUDr. Ireny Procházkové. Regenerační a relaxační účinky jsou podporované moderně a příjemně zařízeným prostředím. Obsahem služeb je ošetření obličeje, krku a dekoltu v provedení základní, speciální i luxusní. K ošetření jsou používané kvalitní kosmetické přípravky, kosmetické přístroje a také velice účinná metoda ovlivnění stavu pokožky formou chemického peelingu.

Moderní kosmetický salón


Účinná metoda péče o pokožku

Ke kvalitní péči, kterou salón poskytuje, patří také chemický peeling Datura. Jeho účinky jsou používané pro zmírnění procesu stárnutí, vyhlazení a vypnutí pleti, pro léčbu akné a pigmentace různého původu. Metoda spočívá v aplikaci ovocných kyselin, nejčastěji kyseliny glykolové, na ošetřovanou pokožku. Působením se odloučí povrchové či hlubší vrstvy kůže, po kterém nastává proces hojení, při kterém se nahrazují odloučené buňky kůže novými. Tímto způsobem dochází také k vyhlazení vrásek, pleť je jemnější, hydratovaná a odstraňují se projevy akné a pigmentace.

Účinný chemický peeling Datura


Receptury pro konkrétní kožní problémy

Výběr vhodného chemického peelingu je podmíněný konkrétními kožními problémy a požadavky zákazníků. Výhodou peelingů s obsahem kyseliny glykolové jsou žádané účinky na pleť, které zvyšují vliv na konkrétní kožní problém. Dle konkrétního kožního problému jsou pro zákazníky připravené peelingové přípravky Renew Lift, Reprogrammation, Depigmentant, Keratoregulater, Renew Collagen. Dále také speciální chemický peeling v kombinaci s intenzivním pulsním světlem a Datura RED PEEL a BIO RED PEEL.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.5rstudio.cz/

Vydáno 06.01.2018
692 Zhlédnutí
Topováno 20.10.2021
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA 5R Studio
WEBOVÁ STRÁNKA
5R Studio
www.5rstudio.cz
Adresa

Adresa

Příkop 6 (IBC)
Brno 602 00

info@5rstudio.cz
+420 545 173 434


Najdete nás také zde:

ARES
captcha