Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti

Firma TVR data a komunikace s.r.o., jak už z názvu napovídá, působí v oblasti dat a datových komunikací. Zajímají se o telekomunikace a samozřejmě o moderní elektronická zařízení. Poskytují kompletní služby. Zajistí instalaci i správu systémů.

Telefonní ústředny Praha, TVR data a komunikace s.r.o.

Data, hlas, obraz a bezpečnost

Zajistíme instalaci, správu a servis analogových telefonních ústředen. Dodáváme hardware a software. Zařídíme výstavbu, servis a správu IT struktur a počítačových sítí včetně správy serverů. Zajistíme telefonní rozvody, kabeláž i optické bezdrátové sítě. Dodáme elektronické protipožární zařízení nebo elektronické zabezpečovací zařízení. Kamerové systémy, www stránky, webové aplikace, servis kancelářské a výpočetní techniky, to vše u nás najdete.

Máme k dispozici docházkové a přístupové systémů


Oblíbené telefonní ústředny

V kancelářích jsou telefonní ústředny naprosto nezbytné pro běžný chod a provoz daného pracoviště. Díky moderním systémům můžete už běžně mít napojených několik zařízení, ovládat telefony, fax, bezdrátové i drátové technologie a to snadným způsobem. Nabízí se hned několik variant, jak telefonní ústředny vyřešit. Nainstalujeme veškerá zařízení, propojíme s chodem kanceláře a efektivně vše zohledníme při výběru přístrojů.

Vytvoříme www stránky, vždy na základě potřeb vaší firmy


Počítačové sítě a kamerové systémy

Zabezpečení firmy, ale i domácnosti je v dnešním světě poměrně nezbytné. Kamerové systémy se instalují pro velké i malé podniky. V domácnostech více uplatníte například videotelefony, které zprostředkují jak zvuk, tak obraz. Zajistíme také EZS a EPS.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.tvrdata.cz

Vydáno 08.01.2018
89 Zhlédnutí
Topováno 17.04.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kamerové systémy, docházkové systémy, ale i EZS – to je TVR data a komunikace Praha

Kamerové systémy, docházkové systémy, ale i EZS – to je TVR data a komunikace Praha
Data, hlas, obraz a bezpečnost. Tak lze shrnout oblasti, kterými se zabývá společnost TVR data a komunikace s.r.o. Praha. Poskytujeme kompletní telekomunikační služby a služby v oblasti elektronické komunikace. Dodáváme a instalujeme elektronické zabezpečovací systémy, kamerové systémy i docházkové ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA TVR data a komunikace s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TVR data a komunikace s.r.o.
www.tvrdata.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Aktuality
Adresa

Adresa

Hlivická 424/8
Praha 8 - Bohnice 181 00

tvrdata@tvrdata.cz
+420 603 463 597


Najdete nás také zde:

ARES
captcha