Internetový prodej potravin a dalšího zboží

Nákup potravin a dalšího zboží patří ke každodenním činnostem, na které není vždy čas či nálada. Co byste však řekli na možnost nákupu a dovozu přímo k vám přes internet? Zmíněná možnost již není pouhým přáním, ale skutečností, o kterou se postará firma Z-Market; Food Delivery Service, Praha.

Internetový prodej potravin, Z-Market; Food Delivery Service

Internetová prodejna Z-Market

Síť prodejen potravin pod názvem Z-Market provozuje obchodní společnost "Z", spol. s r.o., která se od roku 1995 zaměřila také na tzv. kancelářský servis, který spočívá v rozvozu potravin a pití do kanceláří a od roku 1996 se činnost rozšířila o internetovou prodejnu, která umožňuje pohodlný nákup potravin, drogistického zboží, cigaret, kancelářského zboží, novin a časopisů atd. bez nutnosti navštívit prodejnu. Součástí služeb je dovoz nakoupeného zboží na místo určení a to až do vzdálenosti 30km od centra Prahy.

Pohodlný nákup bez cestování


Výhodný a pohodlný nákup

Nákup potravin přes internetovou prodejnu Z-Market přináší nejen výhodu nákupu z pohodlí domova či kanceláře, ale také výhodné ceny, díky kterým nakoupíte vše, co potřebujete a ještě ke všemu ušetříte. Termín doručení nákupu si určujete sami, a pokud si zboží objednáte v čase od 6 do 14 hodin, tak vám bude doručeno ještě v ten samý den. A kdyby jenom to. Nákup vám bude dokonce vynesený až do bytu či kanceláře. Můžete se spolehnout na 100% čerstvost potravin a vychutnat si nakupování všeho na jednom místě.

Nakupujte a pracujte zároveň


Bonusový systém jako odměna za nakupování

Nakupování přes internetovou prodejnu se pro vás stane nejen pohodlím a výhodou, ale také zábavou a odměnou. Za nákup v určité hodnotě se totiž stanete součástí bonusového systému, se kterým získáte určitý počet bodů. Body se za každý takový nákup sčítají a vy je můžete proměnit zpět na peníze. Tyto peníze následně použijete na úhradu či část úhrady dalšího zboží. Za určitý počet bodů můžete také získat dárkový šek SODEXXO PASS v hodnotě 500 Kč.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.z-market.cz

Vydáno 20.01.2018
1147 Zhlédnutí
Topováno 28.02.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Rozvoz potravin nejen pro Prahu a okolí zajišťuje Z-market – Food Delivery Service

Rozvoz potravin nejen pro Prahu a okolí zajišťuje Z-market – Food Delivery Service
Široký výběr potravin, pohodlný nákup online a spolehlivý servis. To je společnosti Z-market, která nabízí rozvoz potravin těm, kteří z časových nebo zdravotních důvodů nemají možnost vyrazit na nákupy. Rozvoz potravin vám šetří čas i pohonné hmoty, proč toho tedy nevyužít?

Rozvoz potravin až k vám do domu? Je to možné!

Rozvoz potravin až k vám do domu? Je to možné!
Nakupovat potraviny online je velmi pohodlným, příjemným a navíc finančně výhodným způsobem, jak zajistit rodině vše, co je aktuálně třeba. Kdo by si nechtěl ušetřit čas, a zbytečné nervy při nákupech v přeplněných supermarketech? Zásilková služba Z-market vám k výhodám nákupu potravin online navíc ...

Nákup potravin online s dovážkou až k vám domů zajistí Z-Market

Nákup potravin online s dovážkou až k vám domů zajistí Z-Market
Každý den do práce, odpoledne vyzvednout děti ze školky nebo školy, dovést je do kroužku, udělat úkoly a tak podobně. K tomu se starat o domácnost. Ulehčit vám může internetová prodejna Z-Market. Umožňuje totiž nákup potravin online a samozřejmě také rozvoz potravin v Praze a okolí.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Z-Market; Food Delivery Service
WEBOVÁ STRÁNKA
Z-Market; Food Delivery Service
www.z-market.cz
Adresa

Adresa

Bělehradská 76
Praha 2 120 00

zavoz@z-market.cz
+420 224 256 725


Najdete nás také zde:

ARES
captcha