Rozvoz potravin nejen pro Prahu a okolí zajišťuje Z-market – Food Delivery Service

Široký výběr potravin, pohodlný nákup online a spolehlivý servis. To je společnosti Z-market, která nabízí rozvoz potravin těm, kteří z časových nebo zdravotních důvodů nemají možnost vyrazit na nákupy. Rozvoz potravin vám šetří čas i pohonné hmoty, proč toho tedy nevyužít?


Rozvoz potravin je vzhledem k narůstajícím nárokům na čas ideální příležitostí, jak trávit společné chvíle s rodinou nebo u svých koníčků, místo toho, abyste jimi plýtvali v obchodních domech. Tato služba je zcela přizpůsobena požadavkům a nárokům klientů. Sami si tak mohou naplánovat nákup i na několik dní dopředu, Z-market pak zboží dodá přesně v hodinu, kterou si zákazník určí.

 

Z-market, to není jen rozvoz potravin, ale také drogistického zboží, kancelářských potřeb, novin, časopisů, krmiva pro zvířata nebo drobného elektra. Zkrátka všeho, co běžně seženete v každém supermarketu. 

Bonus program rozvozu potravin Z-market

Výhodný bonus program pro stálé zákazníky je založen na bodovacím systému, jehož cílem je sleva na další nákupy. Za každý nákup tedy budete sbírat určitý počet bodů dle celkové ceny nákupu a nasbírané body můžete proměnit za slevy kdykoli v budoucnu. A co je třeba udělat pro zapojení do bonus programu? Stačí se pouze zaregistrovat na webu Z-market a přihlásit se při každém nákupu pod svým jménem.

Rozvoz potravin po domácnostech a výhody služeb

  • Asi největší výhodou této služby je pohodlí, s jakým můžete vybírat potraviny. Místo pobíhání mezi regály a hledání oblíbené značky a produktu toto zařídíte během pár vteřin online.
  • Při každém nákupu máte možnost vybírat i z položek, které jsou aktuálně za velmi výhodné ceny.
  • Online si dokonce můžete sestavit dárkovou sadu produktů, kterou vám naši pracovníci naaranžují do dárkového proutěného koše určeného pro slavnostní příležitosti.
  • Sami si můžete určit den a hodinu, kdy vám bude nákup doručen.
  • Do vzdálenosti 30 km od Prahy vám nákup přivezeme bez poplatku za rozvoz potravin.
  • Stálí zákazníci jsou zařazeni do bonusového programu, díky kterému můžete ušetřit při dalších nákupech ještě více.
  • Budete mít dokonalý přehled o svých předešlých nákupech, neboť historii rozvozů máte po přihlášení vždy k dispozici.

 

Využijte služeb společnosti Z-market a výhod nakupování online z pohodlí domova. Čas i peníze, které ušetříte, se vám budou jistě hodit jinde. Pro více informací a nákup nejen potravin navštivte webové stránky www.z-market.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.z-market.cz

Vydáno 14.07.2014
1558 Zhlédnutí
Topováno 30.04.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Rozvoz potravin až k vám do domu? Je to možné!

Rozvoz potravin až k vám do domu? Je to možné!
Nakupovat potraviny online je velmi pohodlným, příjemným a navíc finančně výhodným způsobem, jak zajistit rodině vše, co je aktuálně třeba. Kdo by si nechtěl ušetřit čas, a zbytečné nervy při nákupech v přeplněných supermarketech? Zásilková služba Z-market vám k výhodám nákupu potravin online navíc ...

Internetový prodej potravin a dalšího zboží

Internetový prodej potravin a dalšího zboží
Nákup potravin a dalšího zboží patří ke každodenním činnostem, na které není vždy čas či nálada. Co byste však řekli na možnost nákupu a dovozu přímo k vám přes internet? Zmíněná možnost již není pouhým přáním, ale skutečností, o kterou se postará firma Z-Market; Food Delivery Service, Praha.

Nákup potravin online s dovážkou až k vám domů zajistí Z-Market

Nákup potravin online s dovážkou až k vám domů zajistí Z-Market
Každý den do práce, odpoledne vyzvednout děti ze školky nebo školy, dovést je do kroužku, udělat úkoly a tak podobně. K tomu se starat o domácnost. Ulehčit vám může internetová prodejna Z-Market. Umožňuje totiž nákup potravin online a samozřejmě také rozvoz potravin v Praze a okolí.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Z-Market; Food Delivery Service
WEBOVÁ STRÁNKA
Z-Market; Food Delivery Service
www.z-market.cz
Adresa

Adresa

Bělehradská 76
Praha 2 120 00

zavoz@z-market.cz
+420 224 256 725


Najdete nás také zde:

ARES
captcha