Z-Market; Food Delivery Service
Rozvoz potravin a zboží Praha

Vydáno 14.07.2014
825 Zhlédnutí
Topováno 12.02.2018

Rozvoz potravin nejen pro Prahu a okolí zajišťuje Z-market – Food Delivery Service

Široký výběr potravin, pohodlný nákup online a spolehlivý servis. To je společnosti Z-market, která nabízí rozvoz potravin těm, kteří z časových nebo zdravotních důvodů nemají možnost vyrazit na nákupy. Rozvoz potravin vám šetří čas i pohonné hmoty, proč toho tedy nevyužít?


Rozvoz potravin je vzhledem k narůstajícím nárokům na čas ideální příležitostí, jak trávit společné chvíle s rodinou nebo u svých koníčků, místo toho, abyste jimi plýtvali v obchodních domech. Tato služba je zcela přizpůsobena požadavkům a nárokům klientů. Sami si tak mohou naplánovat nákup i na několik dní dopředu, Z-market pak zboží dodá přesně v hodinu, kterou si zákazník určí.

 

Z-market, to není jen rozvoz potravin, ale také drogistického zboží, kancelářských potřeb, novin, časopisů, krmiva pro zvířata nebo drobného elektra. Zkrátka všeho, co běžně seženete v každém supermarketu. 

Bonus program rozvozu potravin Z-market

Výhodný bonus program pro stálé zákazníky je založen na bodovacím systému, jehož cílem je sleva na další nákupy. Za každý nákup tedy budete sbírat určitý počet bodů dle celkové ceny nákupu a nasbírané body můžete proměnit za slevy kdykoli v budoucnu. A co je třeba udělat pro zapojení do bonus programu? Stačí se pouze zaregistrovat na webu Z-market a přihlásit se při každém nákupu pod svým jménem.

Rozvoz potravin po domácnostech a výhody služeb

  • Asi největší výhodou této služby je pohodlí, s jakým můžete vybírat potraviny. Místo pobíhání mezi regály a hledání oblíbené značky a produktu toto zařídíte během pár vteřin online.
  • Při každém nákupu máte možnost vybírat i z položek, které jsou aktuálně za velmi výhodné ceny.
  • Online si dokonce můžete sestavit dárkovou sadu produktů, kterou vám naši pracovníci naaranžují do dárkového proutěného koše určeného pro slavnostní příležitosti.
  • Sami si můžete určit den a hodinu, kdy vám bude nákup doručen.
  • Do vzdálenosti 30 km od Prahy vám nákup přivezeme bez poplatku za rozvoz potravin.
  • Stálí zákazníci jsou zařazeni do bonusového programu, díky kterému můžete ušetřit při dalších nákupech ještě více.
  • Budete mít dokonalý přehled o svých předešlých nákupech, neboť historii rozvozů máte po přihlášení vždy k dispozici.

 

Využijte služeb společnosti Z-market a výhod nakupování online z pohodlí domova. Čas i peníze, které ušetříte, se vám budou jistě hodit jinde. Pro více informací a nákup nejen potravin navštivte webové stránky www.z-market.cz.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.z-market.cz