Prodej ziskových firem a společností

Říkáte si, proč právě prodej ziskových společností? Jaký to má vůbec důvod? To si hned osvětlíme. Naše firma OMEGA, spol. s.r.o., má mnoho zkušeností a vždy se snaží jednat diskrétně a seriózně. Firmy se obecně prodávají hned z několika různých důvodů. Někteří majitelé už kvůli vysokému věku nemohou pokračovat, nebo jsou zde ti, kteří prodávají firmu, protože chtějí začít znovu anebo jednoduše jenom chtějí firmu zpeněžit. Proto se naše firma specializuje na tuto problematiku a prodeji firem věnuje vše.

Prodej ziskových firem a společností, OMEGA, spol. s r.o.

Prodej firmy není legrace

Začneme vážnějším tématem a to jsou firemní problémy. Někteří majitelé firem mají starostí až nad hlavu, laicky řečeno, nemají čas na rodinu a svůj vlastní život, protože firmě věnují až příliš. Jakmile si to uvědomí, často firmu chtějí prodat a právě to je jeden z důvodů prodeje, u kterého vám můžeme pomoci.

Jsme specialisté na prodej nebo nákup firem


Lepší zítřky

Mezi další hlavní důvod se řadí vize lepších zítřků. Skončíte s podnikáním a můžete si jet užívat života. Trávit čas s rodinou a dětmi nebo přítelkyní. Můžete začít znovu, třeba v jiném oboru. Někteří majitelé firem chtějí odejít na odpočinek a nemají komu firmu předat, další z důvodů. A posledními našimi zákazníky jsou lidé, kteří chtějí prodat kapitál nebo část svého podílu.

Zajistíme kompletně prodej nebo nákup firmy, nemusíte samostatně řešit právníky, účetní, finanční analytiky ani auditory


Co je prioritou při prodeji?

Jak prodat firmu co nejvýhodněji? Nejčastější otázka, na kterou se nás lidé ptají. Rostoucí obrat, ziskovost, vlastní zaměstnanci, řádné vedení účetnictví, nebo systém kontroly jakosti to všechno zvyšuje šanci na úspěšný prodej.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.omegapv.cz

Vydáno 20.01.2018
374 Zhlédnutí
Topováno 15.05.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

S prodejem firem i s jejich nákupem si nechte poradit

S prodejem firem i s jejich nákupem si nechte poradit
Touha vyzkoušet něco nového, dlouhodobá únava, změny na trzích a desítky dalších důvodů vedou dnešní podnikatele po letech tvrdé práce k rozhodnutí prodat firmu. Na trhu tak nyní najdete řadu ziskových firem, které hledají nového majitele. A právě zde přichází na řadu společnost OMEGA, spol. s r.o. ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA OMEGA, spol.   s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
OMEGA, spol. s r.o.
www.omegapv.cz
Adresa

Adresa

Floriána Nováka 3
Prostějov 796 01

sekretariat@omegapv.cz
+420 608 332 290


Najdete nás také zde:

ARES
captcha