S prodejem firem i s jejich nákupem si nechte poradit

Touha vyzkoušet něco nového, dlouhodobá únava, změny na trzích a desítky dalších důvodů vedou dnešní podnikatele po letech tvrdé práce k rozhodnutí prodat firmu. Na trhu tak nyní najdete řadu ziskových firem, které hledají nového majitele. A právě zde přichází na řadu společnost OMEGA, spol. s r.o. Pomůžeme vám jak s prodejem vaší firmy, tak s vyhledáním vhodné firmy ke koupi. V obou případech zajistíme kompletní transakci od začátku do konce a postaráme se o to, aby vše proběhlo bez komplikací.

S prodejem firem i s jejich nákupem si nechte poradit - prodej firem, nákup firem

Poradíme Vám, jak zvýšit šanci na prodej Vaší firmy

Je nám jasné, že prodej firmy má pro vás emocionální náboj. Pomůžeme vám najít spolehlivého investora, který zajistí vaší společnosti budoucnost. Existuje několik faktorů, které zvyšují šanci na prodej firmy. Společnost Omega, spol. s r.o. si však umí poradit i s tím, když podmínky pro prodej společnosti, kterou jste budovali po celá léta, nejsou zrovna příznivé.


Společnost Omega Vám s prodejem firmy pomůže

Pokud jste definitivně rozhodnutí o prodeji vaší společnosti, kontaktujte společnost Omega. Prodej společnosti svépomocí s sebou nese značná rizika v podobě neznalosti trhu a eventuálních podvodníků. Veškeré společnosti v naší databázi na prodej si důkladně prověříme. Provádíme u nich prověrky jednotlivých agend. Na základě tohoto průzkumu jsme pak schopni doložit stav účetnictví, daně, soudní spory, odpady, vývoj a další aspekty společnosti, která je určená k prodeji. Odborníci ze společnosti Omega ale mají s prodejem společností značné zkušenosti, které se nebojí předat svým klientům. Prodej firem obvykle trvá 6 až 12 měsíců. Po celou dobu procesu jste našimi klienty a my vám předáváme odborné poradenství za každé situace. V případě úspěšného zprostředkování prodeje vás ale ještě neopouštíme. Odborníci ze společnosti Omega totiž disponují znalostmi, díky kterým vám pomohou úspěšně nastartovat business nově koupené firmy.


Funguje to i obráceně

Plánujete expanzi, rozšíření svých aktivit nebo „jen“ vhodnou investici? Chcete koupit firmu s aktivní činností, historií a ziskem.

Zajistíme vám zprostředkování koupě s.r.o. či a.s. dle vašich představ. Postaráme se o to, aby byla akvizice nejen za výhodných podmínek, ale také bezpečná a bez komplikací.

Společnosti Omega můžete důvěřovat, naše služby zejména v oblasti prodeje firem poskytujeme už více než dvacet let. Našimi klienty jsou malé i velké podniky pocházející z různých odvětví průmyslu, služeb a obchodu s působností po celé ČR i zahraničí. Neváhejte a využijte našich služeb i vy. Těšíme se na spolupráci.

Chcete koupit firmu? Klikněte zde


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.omegapv.cz

Vydáno 20.02.2015
660 Zhlédnutí
Topováno 01.11.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Prodej ziskových firem a společností

Prodej ziskových firem a společností
Říkáte si, proč právě prodej ziskových společností? Jaký to má vůbec důvod? To si hned osvětlíme. Naše firma OMEGA, spol. s.r.o., má mnoho zkušeností a vždy se snaží jednat diskrétně a seriózně. Firmy se obecně prodávají hned z několika různých důvodů. Někteří majitelé už kvůli vysokému věku ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA OMEGA, spol.   s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
OMEGA, spol. s r.o.
www.omegapv.cz
Adresa

Adresa

Floriána Nováka 3
Prostějov 796 01

sekretariat@omegapv.cz
+420 608 332 290


Najdete nás také zde:

ARES
captcha