Kanadské dřevostavby a rodinné domky

Poznejte výjimečný pocit, když poprvé vstoupíte do svého domova. Okouzlí vás příjemná atmosféra, krásný a elegantní dům, který již na první pohled bude lákat svou moderností a přitom bude splňovat prvky útulného a hezkého bydlení. Takové jsou kanadské dřevostavby a rodinné domy, které vám může postavit firma HOLIDAY-PACIFIC HOMES-BOHEMIA, spol. s.r.o.

Kanadské dřevostavby a rodinné domky, HOLIDAY-PACIFIC HOMES-BOHEMIA, spol. s r.o.

Nízkoenergetické domy

Každý z nás musí samozřejmě myslet i na praktickou a finanční stránku. Můžeme snít o vlastním krásném bydlení a tento sen se nám může splnit a to právě s těmito nízkoenergetickými domy. Stavíme je po celé České republice. Každý projekt je vypracován zcela individuálně. Naší vizitkou jsou originální stavby s vysokým komfortem v bydlení.

Dřevostavba na míru a dle vašich představ


Máme dvacet let zkušeností

Máme bohaté zkušenosti s výstavbami, a proto moc dobře víme, že velice důležitá je energetická náročnost vašich domovů. Aby stavba splňovala podmínky nízkoenergetického domu, nesmí její roční potřeba energie na vytápění překročit hranici 50 kWh/m2 podlahové plochy. Běžné novostavby však mají kolem 100 - 120 kWh/m2. S naším pasivním domem budete platit opravdu pouze minimum. Můžeme vám postavit také pasivní dům, který využívá rekuperační systém větrání.

Poznejte další technologické postupy výstavby domu


Spokojenost zákazníků

Mít vlastní rodinný dům je zkrátka k nezaplacení. Ovšem neberme to tak doslovně, protože právě finance v této oblasti často hrají hlavní roli a proto stavíme domy nízkoenergetické, pasivní nebo dřevostavby, kde jsou náklady na vytápění minimální.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.holidaypacific.cz

Vydáno 21.01.2018
507 Zhlédnutí
Topováno 02.12.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nízkoenergetické dřevostavby od firmy Holiday-Pacific Homes umožní bydlení s úsporou energií

Nízkoenergetické dřevostavby od firmy Holiday-Pacific Homes umožní bydlení s úsporou energií
Toužíte po dřevostavbě nízkoenergetického rodinného domu? Sen vám může splnit firma Holiday-Pacific Homes – Bohemia, spol. s r.o., která na českém trhu působí již přes dvacet let. Nízkoenergetické domy na klíč stavíme konstrukčním systémem převzatým od kanadské firmy Holiday-Pacific.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA HOLIDAY-PACIFIC HOMES-BOHEMIA, spol. s r.o. Dřevostavby - Rodinné domy
WEBOVÁ STRÁNKA
HOLIDAY-PACIFIC HOMES-BOHEMIA, spol. s r.o.
www.holidaypacific.cz
Adresa

Adresa

Nová Tyršova 575
Dvůr Králové nad Labem 544 01

info@holidaypacific.cz
+420 499 624 414


Najdete nás také zde:

ARES
captcha