Kvalitní a odolné pletivo  na ploty, zahrady a stavbu obor

GAVENDA s.r.o. Hutní materiál, profily Opava

Kvalitní a odolné pletivo na ploty, zahrady a stavbu obor

GAVENDA s.r.o.
Hutní materiál, profily Opava
Rozšířený sortiment barevných kovů - nerez, měď, bronz, hliník a polykarbonát - vše nakoupíte pohodlně v naší nové hale

Firma GAVENDA s.r.o. disponuje rozšířeným sortimentem barevných kovů. V oblasti železářství a spojovacího materiálu jsou jedničkami. Zboží můžete zakoupit v jejich nové hale, ta obsahuje mnoho zajímavých výrobků. Firma působí v regionu Opavy a okolí, takže i v této oblasti najdete speciální prodejnu se spojovacím a dalším materiálem. Konkrétně se jedná o středisko v Oticích a Krnově.

Hutní materiál, GAVENDA s.r.o. Hutní materiál, profily Opav

Středisko Otice a Krnov

Působiště je široké a sortiment ještě širší. Nyní se prodejna nachází v obchodním centru GAVENDA. Do této lokality byla přemístěna z Nákladní ulice. U nás najdete vše, co pro svou práci potřebujete. Kvalitní hutní materiál, plechy, trubky, profily, ale i tyče a další zboží. Hutní materiál prodáváme nerezový, hliníkový i z barevných kovů.

Vše potřebné pro kutily, řemeslníky i větší firmy


Sortiment výrobků

Zajišťujeme velkoobchodní i maloobchodní prodej našich výrobků. Rozšířili jsme také sortiment barevných kovů. Nyní u nás najdete plechy, tenké i tlusté, pozinkované nebo pásky, jakly a jaklové profily a to uzavřené nebo otevřené. Dále jsou to trubky různých druhů, profilová ocel kruhová, čtvercová nebo plochá a profily typu L, T, U, I.

Široký sortiment zboží


Spojovací materiál, stavební chemie, brusivo a další

Najdete zde různé materiály, barevné kovy - měď, nerez, hliník, bronz - jäkly, profily, tyče, tyčovina, plocháče a spoustu dalšího sortimentu. Své postavení zde zaujímá také kotevní technika, tesařské kování, brusivo, kotouče a rozsáhlý sortiment železářství.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.gavenda.eu

FIREMNÍ ČLÁNKY


Trubky, tenkostěnné profily, plechy i další hutní materiál nabízí společnost Gavenda

Trubky, tenkostěnné profily, plechy i další hutní materiál nabízí společnost Gavenda

Sháníte kvalitní hutní materiál za dobrou cenu? Pokud jste z Opavy a okolí, navštivte specializovaný velkoobchod s hutním materiálem - společnost Gavenda. Pořídíte u nás trubky různých rozměrů, tenkostěnné profily zvané též jäkly, plechy i další zboží.

Vydáno 16.02.2016
GAVENDA: Prodej hutního materiálu

GAVENDA: Prodej hutního materiálu

Trubky, profily, nosníky, plechy, kulatina z oceli, hliníku, nerezu. Společnost GAVENDA s.r.o. prodává zkrátka veškerý hutní materiál. Touto činností se zabývá od počátku své existence. Naše středisko najdete v Oticích i v Krnově, kde se sice jedná o menší sklad, ale s podobným sortimentem.

Vydáno 23.01.2017Vydáno 21.01.2018
322 Zhlédnutí
Topováno 04.06.2018

Hutní materiál z konstrukční oceli

Hutní materiál z konstrukční oceli

Prodej hutního materiálu z konstrukčních ocelí – trubky, profily, plechy

Barevné kovy

Barevné kovy

Prodej hutního materiálu z barevných kovů včetně dělení a dopravy

Polykarbonátové desky

Polykarbonátové desky

Prodej polykarbonátových desek, plexiskla řezání na míru, doprava