GAVENDA s.r.o.
Hutní materiál, profily Opava

Vydáno 16.02.2016
700 Zhlédnutí
Topováno 15.06.2016

Trubky, tenkostěnné profily, plechy i další hutní materiál nabízí společnost Gavenda

Sháníte kvalitní hutní materiál za dobrou cenu? Pokud jste z Opavy a okolí, navštivte specializovaný velkoobchod s hutním materiálem - společnost Gavenda. Pořídíte u nás trubky různých rozměrů, tenkostěnné profily zvané též jäkly, plechy i další zboží.

trubky, tenkostěnné profily, plechy a další hutní materiál

Trubky, plechy, jäkly i další hutní materiál

Hutní materiál najde využití v řadě různých oborů. Abychom ve společnosti Gavenda mohli vyhovět skutečně každému, nabízíme vám hutní materiál různých druhů, tlouštěk a velikostí. Plechy vyrábíme tenké v rozměrech 0,5 až 2,5 mm, tlusté i pozinkované. Tenkostěnné profily u nás pak najdete v uzavřené i otevřené variantě a také trubky vám nabízíme v několika provedeních. Vybrat si můžete: - Svařované trubky - Bezešvé trubky - Přesné trubky - Závitové trubky Prodáváme ale i profilovou ocel různých druhů. Ať už tak sháníte ocel čtvercovou, obdélníkovou, plochou nebo profily ve tvaru L, T, U či I, u nás si vyberete.

Hutní materiál všeho druhu


Hutní materiál dělíme i přepravujeme

Využít však můžete i naše další služby. V případě zájmu vám například seženeme hutní materiál nad rámec naší běžné nabídky. Bez problému obstaráme výrobky z ušlechtilé oceli, barevných kovů i další. Hutní materiál také dělíme přesně dle přání zákazníka. V případě potřeby pak zajistíme také dopravu zboží na místo, které určíte.

Doprava hutního materiálu a další službyVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.gavenda.eu