Vyhlášená česká piva za velkoobchodní ceny

Firma FONTÁNA Kroměříž spol. s r.o. působí na českém trhu už více než 20 let v oblasti velkoobchodního prodeje piva, vína, lihovin, nealko nápojů a pochutin. Je jedním z největších odběratelů piva značek Zubr, Litovel, Holba, Bernard a Krušovice, a také Karlovarských minerálních vod, Hanácké kyselky, Kofoly, sodovkárny ZON Třebíč a dalších významných dodavatelů nápojů. Společnost se sídlem Kroměříži má mnoho poboček po celé Moravě.


Piva vyhlášených značek

FONTÁNA Kroměříž spol. s r.o. spolupracuje s oblíbenými pivovary, které dodávají pivo renomovaných značek:

ZUBR

Tradice přerovského pivovaru sahá téměř 1000 let do historie. Pivo Zubr je vyhlášené prvotřídní kvalitou, vyváženou chutí a použitím tradičních technologií výroby. Oblíbenost mezi odborníky i běžnými spotřebiteli dokazuje i fakt, že pivo Zubr získalo v období let 1995 – 2010 celkem 40 ocenění v prestižních degustačních soutěžích. 

LITOVEL

Rolnický pivovar se sladovnou nese název města původu, kde historie vaření piva sahá až do roku 1291. Pivo Litovel se vaří dle tradičních osvědčených receptur ze sladu špičkové kvality. Stejně jako v minulosti, tak se i v dnešní době těší pivo Litovel velké oblibě, a to jak mezi běžnými konzumenty, tak mezi odborníky z komisí degustačních soutěží v ČR i zahraničí. Od roku 1990 získalo toto pivo celkem 50 ocenění.

HOLBA

Pivo Holba se vyrábí již téměř 140 let v malebném prostředí Jeseníků, slogan „Ryzí pivo z hor“ tedy vystihuje přesně kouzlo jeho původu. Pro svou jedinečnou plnou chuť a vysokou kvalitu patří pivo Holba v dnešní době mezi nejznámější značky na Moravě. Stejně jako jeho konkurenti se pyšní mnoha významnými oceněními u nás i ve světě. 

BERNARD

Rodinný pivovar BERNARD se sídlem v Humpolci píše novodobou historii, která je pokračováním dlouholeté tradice sahající až do 16. století. Každým rokem si díky poctivé výrobě nepasterovaného piva BERNARD prvotřídní chuti, vůně a krásné zlatavé barvy, získává stále více příznivců nejen v ČR, ale po celém světě.

KRUŠOVICE

Krušovice bezesporu nesmí chybět ve výčtu českých pivovarů, které udržují tradici výroby, jeho historie totiž sahá až do 16. století. Pivovar je spojen i s někdejším majitelem, kterým by sám císař a český král Rudolf II. Pivo Krušovice se vyrábí z žateckého chmelu vyhlášené kvality dle tradičních krušovických receptur předávaných z generace na generaci.

Další informace o nabídce firmy FONTÁNA Kroměříž spol. s r.o. najdete na webových stránkách www.fontanakm.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.fontanakm.cz

Vydáno 09.07.2013
1443 Zhlédnutí
PODSTRÁNKY

Velkoobchod, dodavatel piva, vína

Velkoobchod, dodavatel piva, vína
Velkoobchod, dodavatel piva a vína, firemní velkosklady po celé Moravě

Velkoobchod s alkoholickými nápoji

Velkoobchod s alkoholickými nápoji
Velkoobchod, prodej alkoholických nápojů, bohatý výběr alkoholu všeho druhu

Velkoobchodní prodej nealkoholických nápojů

Velkoobchodní prodej nealkoholických nápojů
Velkoobchod, dodavatel nealko nápojů, minerálních vod, ovocných nápojů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA FONTÁNA Kroměříž, spol.s r.o. Dodavatel piva, vína, nealko nápojů
WEBOVÁ STRÁNKA
FONTÁNA Kroměříž, spol.s r.o.
fontanakm.cz
Adresa

Adresa

Malý Val 1586/29
Kroměříž 767 01

obchod@fontanakm.cz
+420 573 330 486


Najdete nás také zde:

ARES
captcha