MONTEMA, spol. s r.o.
Výroba a montáž ocelových konstrukcí

Výroba a montáž ocelových konstrukcí

Výroba a montáž ocelových konstrukcí a stavebních zámečnických výrobků

Stěhování strojů a strojních zařízení

Stěhování strojů a strojních zařízení

Stěhování strojů a technologií ve výrobních provozech

Montáž a demontáž technologických celků

Montáž a demontáž technologických celků

Montáž a demontáž technologických celků a zařízeníVydáno 13.02.2018
23 Zhlédnutí

Potrubní průmyslové rozvody zajistí firma MONTEMA z Otrokovic

Firma MONTEMA, spol. s.r.o. sídlí v Otrokovicích a poskytuje kompletní služby v oblasti průmyslových odvětví, jako je gumárenství, strojírenství, stavebnictví, potravinářství a chemický průmysl. Zabývá se službami, prací i dodávkou materiálu. Zaměřuje se na potrubní průmyslové rozvody.

Oprava potrubí

Poznejte naši firmu

Zlínský kraj je proslulý strojní výrobou a mnoho firem, které zde sídlí, působí v oblasti strojírenství nebo příbuzných oborech. Naše firma má širší zaměření. Zařídíme montáže technologických celků a zařízení, výrobu a montáž potrubních průmyslových rozvodů, výrobu a montáž ocelových konstrukcí, zakázkovou zámečnickou výrobu, stěhování strojů a zařízení, elektroinstalace strojů a zařízení nebo montáže a demontáže vzduchotechnických celků.

Společnost MONTEMA, spol. s.r.o. – OTROKOVICE


Kompletní dodávky a realizace potrubních rozvodů

Zajišťujeme kompletní dodávky materiálu a samozřejmě zprostředkujeme a zařídíme kompletní realizaci potrubních průmyslových rozvodů. Nejsou pro nás problém montáže, ale také demontáže, takže odborně budeme pracovat i se stávajícím potrubním systémem. Můžeme zařídit opravu i rekonstrukci.

Zajistíme povrchové úpravy, revizi elektro nebo tlakové nádoby


Působíme po celé České republice

Zakázky pro potrubní průmyslové rozvody realizujeme nejen v regionu Zlín, Zlínský kraj, ale působíme také po celé České republice. Firma disponuje pouze odborně vyškolenými zaměstnanci. Každý z nich má praktické zkušenosti a potřebné vědomosti a proto se vždy můžete jako zákazníci spolehnout na naši práci.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.montema.cz