Moderní plechové střechy a jejich výhody

TOM střechy Tomáš Zimčík

Moderní plechové střechy a jejich výhody

TOM střechy
Tomáš Zimčík
Moderní plechové střechy a jejich výhody

Každá střecha má především za úkol chránit dům a prostor v něm před různými venkovními vlivy. Pro zajištění střechy slouží spousta moderních krytin z různých materiálů včetně plechových, které poskytují uživatelům potřebný komfort. O výběr vhodného řešení a realizaci se postará firma TOM střechy, Dolní Němčí.

plechové střechy, TOM střechy Tomáš Zimčík

Pokrývačské, tesařské, klempířské a další práce

Firma TOM střechy je obsahem svým služeb zaměřena na pokrývačské, tesařské, klempířské a izolatérské práce. Působení firmy je po celé ČR a poskytuje služby na základě požadavků klientů i o víkendech a svátcích. Kromě moderních budov je firma zaměřena i na budovy historické a zajišťuje maximální komfort a kvalitu služeb včetně záručního i pozáručního servisu. Obsahem činnosti je posouzení stávajícího stavu střechy a návrh řešení včetně doporučení vhodné krytiny, opravy a rekonstrukce střech, krovů, podkroví a komínů včetně zateplení, izolace, dodávku střešní krytiny včetně montáže atd.

Kvalitní střechy na míru


Levnější plechové střešní krytiny pro starší domy

I když jsou na trhu různé druhy střešních krytin, stále má tradici krytina plechová. Má totiž spoustu výhod, mezi které patří nejen kvalita a dlouhá životnost, ale i nižší cena. Dále je to také možnost tvarování, což umožňuje množství kombinací či dokonce imitace třeba pálených tašek. Z estetického hlediska je výhodou také volba barevných odstínů. Plechová krytina je navíc mnohem lehčí, než jiné varianty. Díky své jednoduchosti a lehkosti je vhodným řešením pro starší domy. Klienti ocení rychlou a snadnou montáž i snadnou údržbu, protože není nutná impregnace.

Vaše střecha zase jako nová


Typy plechových střešních krytin

Trh poskytuje i v případě plechových krytin spoustu variant a výrobců. Můžete si vybrat plechy falcované, trapézové, alukrytové, krytiny s imitací střešních tašek atd. TOM střechy vám poskytnou materiály značek jako např. RUUKKI, SATJAM, ONDULINE a mnohé další.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/firma-924410-tom-strechy-dolni-nemci


Vydáno 06.02.2018
431 Zhlédnutí
Topováno 26.06.2020

Plechové střechy

Plechové střechy

Pokládka plechových střech, pokrývačské a klempířské práce

Rekonstrukce střech

Rekonstrukce střech

Opravy a rekonstrukce střech, zateplení a izolace, výměna střešní krytiny

Klempířské a pokrývačské práce

Klempířské a pokrývačské práce

Pokrývačské a klempířské práce, pokládka střešní krytiny, oplechování střech