Zastínění oken od profesionálů pro útulný a praktický interiér

Zastínění oken pomocí vhodně zvolených záclon, závěsů, žaluzií či modernějších způsobů je základem útulnosti každého interiéru - ať už se jedná o obytný či kancelářský prostor.

Realizace zastínění v interiérech, Bytový textil pro interiéry LaBeta

LaBeta Bytový textil Praha - odborník na zastínění

Způsobů zastínění oken je v současné době celá řada. Ať už se jedná o klasické záclony, závěsy a žaluzie či modernější způsoby jako jsou například římské rolety či japonské stěny, doporučujeme obrátit se na odborníky z oboru. Jedním z nich je společnosti LaBeta Bytový textil pro interiéry z Prahy 8. Pokud se obrátíte na tuto firmu, dostane se Vám komplexní služby od A do Z. Pro prvotní předvýběr vhodné látky i závěsného systému je ideální navštívit její vzorkovnu. Následně Vás dekoratérka navštíví přímo ve Vašem interiéru. Výběr potřebných materiálů tak bude rychlý a efektivní!

Profesionální zastínění oken komplexně od A do Z


Realizace zastínění v interiérech "Před a Po"

Vkus každého zákazníka je odlišný, stejně jako potřeby různých typů interiéru. Proto je dobré výběru použitých materiálů i způsobu zavěšení věnovat patřičnou pozornost. Přestože někteří bytoví architekti dnes od záclon a závěsů ustupují, řada klientů se dodatečně vrací s názorem, že byt bez záclon není útulný. Připadají si jako v "holobytu" či kanceláři. Často poukazují také na nepříjemnou akustiku. Vhodně zvolené záclony zajistí nejen útulnost a krásu interiéru, ale budou také praktické. Pokud se chcete inspirovat, klikněte níže a podívejte se na realizované zakázky společnosti LaBeta.

Pokud máte další dotazy, poptávky či objednávky v oblasti zastínění oken, kontaktujte firmu LaBeta Bytový textil pro interiéry Praha 8!

Zastínění interiérů - realizace "Před a Po"


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.interier-dekorace.com

Vydáno 06.02.2018
66 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Okenní dekorace, záclony a závěsy s láskou navržené, Praha

Okenní dekorace, záclony a závěsy s láskou navržené, Praha
Uvědomili jste si někdy rozdíl mezi oknem bez záclon a dekorací a oknem vyzdobeným? Až okenní dekorace udělají bydlení či pracovní prostředí zabydleným, útulným a příjemným. Velmi záleží také na návrhu, kvalitě použitých látek a celkovém zpracování okenní dekorace. A právě na tuto problematiku se ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Bytový textil pro interiéry LaBeta
WEBOVÁ STRÁNKA
Bytový textil pro interiéry LaBeta
www.interier-dekorace.com
Adresa

Adresa

Slancova 1257
Praha 8 - Kobylisy 182 00

lucie.altmanova@seznam.cz
+420 739 012 681


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha