Pronájem montážní plošiny AVIA MP13

Hledáte vhodnou příležitost, jak získat montážní plošinu? Jedinou možností je pro vás pronájem, ať již krátkodobý nebo dlouhodobý? V tom případě se můžete obrátit na společnost ELPO systém s.r.o., která nabízí pronájem montážní plošiny AVIA MP13.

montážní plošiny, ELPO systém s.r.o.

Montážní plošina MP13

Potřebujete pro své podnikání montážní plošinu? Nově naše společnost poskytuje kompletní práce s montážní plošinou MP13. Ptáte se, jak plošina vypadá? Montážní plošina MP13 je velice variabilní. Má automobilový podvozek Avie. Pracovní výška plošiny činí 13m. Boční dosah je 6 metrů. Plošina může být poháněna čerpadlem z motoru vozu, nebo je možno ji připojit na elektrickou síť nízkého napětí (230V).

Pronájem montážní plošiny s automobilovým podvozkem AVIA


Sjednejte si levně a snadno pronájem montážní plošiny s obsluhou

Samozřejmostí při pronájmu této plošiny je manipulace perfektně vyškolenou obsluhou. Plošina je vždy pronajímána i s naším odborně vyškoleným personálem. Nachází každý den v roce široké uplatnění. Instalace veřejného osvětlení, hromosvodů, před zimou instalace vánočních ozdob, jindy reklam. Je s ní možné provádět také montáže nebo čisticí práce.

ELPO systémy s.r.o., zajistí odbornou manipulaci s plošinou


O naší společnosti

Naše firma zařizuje veškeré elektroinstalační práce pro oblast Zlína. Dokážeme velice pružně a efektivně reagovat na požadavky zákazníků. Provádíme silnoproudé instalace napětí a vysokého napětí, slaboproudé instalace, hromosvody, školení, revize a mnoho dalšího.

O naší společnosti ELPO systémy s.r.o.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://elposystem.cz/

Vydáno 11.02.2018
179 Zhlédnutí
Topováno 24.05.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Elektroinstalace rodinných domů – poradenství i realizace

Elektroinstalace rodinných domů – poradenství i realizace
Elektroinstalace rodinných domů je náročná nejen z hlediska realizace, ale také plánování. Firma ELPO systém se zabývá realizací slaboproudých i silnoproudých elektroinstalací již od roku 1992. Klade velký důraz na komunikaci s klientem a kromě samotné elektroinstalace RD poskytuje také poradenské ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ELPO systém s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ELPO systém s.r.o.
elposystem.cz
Adresa

Adresa

Klečůvka 109
Zlín - Klečůvka 763 11

info@elposystem.cz
+420 733 645 906


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha