ELPO systém s.r.o.

Vydáno 11.02.2018
37 Zhlédnutí
Topováno 24.05.2018

Pronájem montážní plošiny AVIA MP13

Hledáte vhodnou příležitost, jak získat montážní plošinu? Jedinou možností je pro vás pronájem, ať již krátkodobý nebo dlouhodobý? V tom případě se můžete obrátit na společnost ELPO systém s.r.o., která nabízí pronájem montážní plošiny AVIA MP13.

montážní plošiny, ELPO systém s.r.o.

Montážní plošina MP13

Potřebujete pro své podnikání montážní plošinu? Nově naše společnost poskytuje kompletní práce s montážní plošinou MP13. Ptáte se, jak plošina vypadá? Montážní plošina MP13 je velice variabilní. Má automobilový podvozek Avie. Pracovní výška plošiny činí 13m. Boční dosah je 6 metrů. Plošina může být poháněna čerpadlem z motoru vozu, nebo je možno ji připojit na elektrickou síť nízkého napětí (230V).

Pronájem montážní plošiny s automobilovým podvozkem AVIA


Sjednejte si levně a snadno pronájem montážní plošiny s obsluhou

Samozřejmostí při pronájmu této plošiny je manipulace perfektně vyškolenou obsluhou. Plošina je vždy pronajímána i s naším odborně vyškoleným personálem. Nachází každý den v roce široké uplatnění. Instalace veřejného osvětlení, hromosvodů, před zimou instalace vánočních ozdob, jindy reklam. Je s ní možné provádět také montáže nebo čisticí práce.

ELPO systémy s.r.o., zajistí odbornou manipulaci s plošinou


O naší společnosti

Naše firma zařizuje veškeré elektroinstalační práce pro oblast Zlína. Dokážeme velice pružně a efektivně reagovat na požadavky zákazníků. Provádíme silnoproudé instalace napětí a vysokého napětí, slaboproudé instalace, hromosvody, školení, revize a mnoho dalšího.

O naší společnosti ELPO systémy s.r.o.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.elposystem.cz