Povinná technická prohlídka STK Jablonec nad Nisou

STK-stanice technické kontroly eSTéKá, s.r.o.

Povinná technická prohlídka STK Jablonec nad Nisou

STK Jablonec nad Nisou

Zkratka STK vám jistě něco říká, pokud ne, tak jde o stanici technické kontroly pro motorová vozidla. Mezi takové firmy se řadí i společnost STK-stanice technické kontroly Jablonec nad Nisou. Pro někoho běžná kontrola pro jiné vznikající problém, kterého se velice často obáváme.

Stanice technické kontroly Jablonec nad Nisou

Technické kontroly a prohlídky

STK Jablonec nad Nisou provádí běžné technické kontroly a prohlídky motorových vozidel a to jak osobních automobilů, motocyklů a přívěsů, ale také nákladních a dodávkových automobilů do 3,5 tun. Mezi základní služby poskytované naší firmou samozřejmě patří evidenční kontroly, které jsou potřebné v případě, že kupujete automobil. Poskytujeme také dovozy vozidel ze zahraničí a zařídíme i přestavby vozidel.

Provádíme kontroly i bez objednání


Jaké technické dokumenty vlastně při STK potřebujeme?

Technická prohlídka u nás probíhá podle platných norem a zákonných předpisů a proto je potřeba dodat jisté náležitosti. Neměli byste přijet s automobilem na kontrolu bez platných „papírů“, tedy dokladů jako je technický průkaz vozidla (neplatí žádná kopie, pouze originál), dále potřebujete osvědčení o registraci vozidla (což znamená malý technický průkaz). Následně potřebujete doklady o provedení měření emisí motoru silničního vozidla.

Přijeďte na technickou prohlídku k nám


Dodržujte pravidelné prohlídky

Každý řidič vozidla nebo motocyklu či většího automobilu, jakým je dodávka nebo nákladní vůz, musí být vždy obezřetný na cestách. Všichni máme také své povinnosti vůči vozidlu, takže dbejte na jeho údržbu a samozřejmě navštěvujte pravidelně technické kontroly.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.stk-jablonec.cz

Vydáno 12.02.2018
286 Zhlédnutí
Topováno 07.11.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Měření emisí ani technická kontrola vás jednou za dva roky neminou

Měření emisí ani technická kontrola vás jednou za dva roky neminou
Technická kontrola všech dopravních prostředků na STK je důležitá nejen pro jejich samotného majitele, ale také pro ostatní účastníky silničního provozu. Díky STK budete vědět, zda neohrožujete nikoho na vašich cestách a budete moci bezpečně jezdit. Na STK či měření emisí pro vás zajistíme i ve ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA STK-stanice technické kontroly eSTéKá, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
STK-stanice technické kontroly
www.stk-jablonec.cz
Adresa

Adresa

Želivského 4471/1
Jablonec nad Nisou 466 05

esteka.jbc@seznam.cz
+420 483 312 131


Najdete nás také zde:

ARES
captcha