Kovo vzduchotechnika spol. s r.o.Vzduchotechnika, klimatizace do velkých budov i do domácností

Co vás napadne, když se řekne vzduchotechnické zařízení? Napadne vás klimatizace do domácností nebo ta větší do průmyslových hal a jiných komerčních objektů? Vzduchotechnika má mnoho podob. A přesně tímto tématem, výrobou vzduchotechnických zařízení ale i jejich montáží, se zabývá společnost Kovo vzduchotechnika spol. s.r.o.

Vzduchotechnika, klimatizace do firem, Kovo vzduchotechnika spol. s r.o.

Veškerá klimatizace a vzduchotechnická zařízení

Firma se již dlouhou dobu zabývá výrobou vzduchotechnických zařízení. Zajistí také veškeré ostatní práce a služby spojené s klimatizací. Projektují návrhy, provádí výrobu i montáž.

Zabýváme se tématem vzduchotechniky již řadu let


Chcete mít také v domácnosti čistý a čerstvý vzduch?

Toužíte mít doma klimatizaci? Jsme specialisté na klimatizace všech typů, které montujeme do rodinných domů, bytů ale i kanceláří. Klimatizace vždy příjemně chladí, což je v horkých letních dnech velice žádoucí. Kromě toho však také čistí vzduch, který se vám bude lépe dýchat. Vytvořte si doma lepší podmínky pro bydlení.

U každé zakázky zajistíme kompletaci, což znamená, že dodáme klimatizační jednotku, ventilátory, ohebné hadice, SPIRO potrubí, ohřívače a vše ostatní


Problematika velkých firem

Problematika velkých firem souvisí s čerstvým vzduchem v průmyslových halách nebo komerčních budovách. Vzduchotechnika ve velkých firmách je totiž poměrně složitý systém. Proto je vždy potřeba, aby zakročili zkušení odborníci. Naše firma řeší vše od plánování a projekce, až po montáže a instalace zařízení.Více informací naleznete na našich stránkách  http://kovodm.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Vzduchotechnika se vším všudy – dodávka i revize

Vzduchotechnika se vším všudy – dodávka i revize

Hledáte spolehlivého partnera v oboru vzduchotechnika? Obraťte se na společnost Kovo vzduchotechnika. Výrobou vzduchotechnického zařízení se zabýváme již od roku 1966. Vyrábíme skutečně kvalitní potrubí i další příslušenství. Postaráme se ale i o kompletaci vzduchotechniky a potřebné revize.

Vydáno 12.02.2016Vydáno 17.02.2018
85 Zhlédnutí
Topováno 06.01.2019