Prodej a výroba žuly, žulové kameny, atypické žulové produkty a zakázky na míru

Žula patří mezi přírodní materiály 1. jakostní třídy, které se využívají již staletí. Díky skvělým fyzikálním vlastnostem patří mezi oblíbené produkty hodící se na různé druhy staveb a dalších projektů. O vaše představy na míru se postará společnost MS Trade Company, s.r.o.

Žula v interiéru, MS Trade Company, s.r.o.

Zpracování a dodávky kamene pro firmy i občany

Společnost MS Trade Company, s.r.o. se sídlem v Brně, působí na trhu jako zpracovatel a dodavatel kamene pro stavební firmy i klienty z řad občanů. Dodává kámen a provádí zakázky z kamene na míru pro interiér, exteriér, hřbitovní architekturu a podobně. Jedná se o výrobky z žuly, pískovce, ruly, mramoru, gabiony, dále kamenné kuchyňské desky, schody, obklady a dlažby, parapety, koupelny atd. V rámci hřbitovní architektury dodává různé druhy hrobů, pomníků, památníků z velkého množství materiálů i odstínů.

Kvalitní produkce ze žuly


Žula jako materiál vysoké kvality, trvanlivosti a skvělého vzhledu

Produkce společnosti MS Trade Company, s.r.o. spočívá především v práci s přírodními kameny, mezi které patří také žula. Oblíbený materiál díky vysoké kvalitě, trvanlivosti, pevnosti a hlavně estetickému vzhledu. Nenáročný na údržbu, odolný vůči různým vlivům a vhodný například pro výstavbu náměstí, městských, parkových a zahradních chodníků, dále pro vodní díla, opěrné zídky, podezdívky a podobně. Firma vyrábí vše, na co si jen zákazník vzpomene a dodává výrobky jako žulové kostky, krajníky, kopáky, haklíky, plotové sloupky, měřické značky, kvádry a klenáky, žulový lomový kámen, obrubníky, schody a podesty, žulovou řezanou dlažbu, krycí a řezané obkladové desky atd.

Interiérové prvky z kvalitního kamene


Kámen pro interiér a další výrobky na zakázku

Kámen dokáže prostory interiéru nejen zútulnit, ale také vytvořit dokonalý luxus. Firma vám na zakázku dokáže vytvořit nádherný interiér a produkty od obkladů a dlažeb přes parapety a koupelny až po kamenné kuchyňské desky. Vše na míru zákazníkovi a se splněním i zcela atypických prvků.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://mstc.cz

Vydáno 17.02.2018
300 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MS Trade Company, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
MS Trade Company, s.r.o.
mstc.cz
Adresa

Adresa

Mariánské náměstí 617/1
Brno-Komárov 617 00

jiri.stos@mstc.cz
+420 728 609 350


Najdete nás také zde:

ARES
captcha