Pomáháme při posledním rozloučení - Pohřební služba Křelina, s.r.o.

Pohřební služba Křelina, s.r.o. sídlí v Turnově. Bohužel i služby pohřebního ústavu patří do lidského života. Zármutek, který cítíte, nedokážeme zmírnit, ale alespoň se vám pokusíme se všemi náležitostmi a starostmi okolo pohřbu blízké osoby pomoci.

Pohřební síň, Pohřební služba Křelina, s.r.o.

Důstojné poslední rozloučení

Při odchodu blízkého člověka naše srdce zaplaví zármutek, bolest a velká ztráta. Pocity nikdo nedokáže zmírnit, ale naše Pohřební služba Křelina, s.r.o. se alespoň snaží v dobách smutku pozůstalým pomoci. Zařídíme důstojné rozloučení s vaším blízkým i veškeré potřebné náležitosti.

Vzpomínejte na blízkého člověka s láskou


Zajišťujeme kompletní služby

Poskytujeme kompletní služby. Zajistíme veškeré formality a úřední dokumenty, ale také kremaci nebo pohřeb. Mezi základní služby patří civilní rozloučení, další může být církevní rozloučení, ale je možné také rozloučení bez obřadu. Tiskneme parte, převážíme zesnulého, zajistíme květinovou výzdobu, hudbu i autobus pro účastníky pohřbu. Každý si přeje mít na pohřbu smuteční kytice a věnce, stuhy nebo ostatní doplňkový sortiment jako jsou vázy, svíčky a lampičky.

Pohřeb do země nebo kremace, zajistíme jakékoliv služby


Zhotovujeme nápisy na obaly pro urny

Naše služby patří opravdu mezi komplexní. Proto zařizujeme také nápisy na obaly pro urny nebo postavení urnových pomníků. Doporučit můžeme hroby ze žuly nebo umělého kamene. Samozřejmostí je pro nás důstojný smuteční projev či obřad. Časem smutek a bolest odezní a zůstane to hezké, vzpomínky v našich srdcích.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.pskrelina.cz

Vydáno 17.02.2018
235 Zhlédnutí
Topováno 02.02.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pohřební služba Křelina – důstojné poslední rozloučení a pohřby Turnov

Pohřební služba Křelina – důstojné poslední rozloučení a pohřby Turnov
Odchod blízkého člověka je pro každého velkou ztrátou. Ačkoliv váš smutek zmírnit nedokážeme, můžeme vám přesto ulehčit. Pohřební služba Křelina s.r.o. v Turnově vám totiž pomůže se zařízením všeho potřebného pro důstojné poslední rozloučení se zesnulým.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Pohřební služba Turnov
WEBOVÁ STRÁNKA
Pohřební služba Turnov
www.ps-turnov.cz
Adresa

Adresa

Markova 310
Turnov 511 01

kancelar@ps-turnov.cz
+420 602 437 456


Najdete nás také zde:

ARES
captcha