Kvalitní výroba strojů na zpracování potravin s výrobní dokumentací

Bühler CZ s.r.o.

Kvalitní výroba strojů na zpracování potravin s výrobní dokumentací

Bühler CZ s.r.o.



Nové pracovní pozice společnosti Bühler CZ s.r.o.

Společnost Bühler CZ s.r.o. nabízí nové pracovní pozice. Nabídky na práci najdete na jejich internetových stránkách. Společnost sídlí v Žamberku. Takže pokud hledáte nové místo ve východních Čechách a máte rádi Orlické hory, pak můžete využít nabídku práce v prosperující firmě. K dispozici je i služební byt.

Nové pracovní pozice společnosti Bühler CZ s.r.o.

Firma každým rokem prosperuje

Společnost hledá mnoho posil. Nabízí uplatnění v moderní firmě, která má více jak 100 let tradici. Jelikož se společnosti dobře daří, tak rozšiřují tým a hledají nové kolegy a kolegyně. Firma vyrábí různé typy převodovek a pohonných mechanizmů, roboty pro dopřádací stroje, navíjecí zařízení a dopravní systémy.

Vyzkoušejte novou pracovní pozici, která vás bude bavit


O jaká pracovní místa se jedná?

Hledáme pracovníka příjmu zboží. Další v pořadí je dlouhodobá brigáda pro údržbu areálu Bühler CZ s.r.o. Žamberk. Zajímá vás obsluha laseru? I tato nabídka volného místa je k dispozici. Co je k práci potřeba? Požadavek je pouze na manipulaci s plechem. CNC obráběč, další z velice oblíbených pracovních pozic, které je volné. Zkušební technik elektro, potřebujete znalost technické dokumentace. Skladník/manipulant – řidič VZV, zde je potřebná zkušenost manipulace s VZV vozíkem.

Nabídka aktuálních volných pracovních míst


Nové kolegy rádi zaškolíme

Nebojte se nové práce, velice rádi vás zaškolíme. Sháníme také strategického nákupčího, který bude mít za úkol aktivní vyhledávání nových dodavatelů. Další z požadavků je skladník hutního materiálu a odlitků nebo kontrolor kvality. Naše řady se rozšiřují, buďte v našem týmu i vy.



Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.buhlercz.cz/cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Hledáte novou práci? Možná pro vás bude skvělou příležitostí firma Bühler, která přibírá nové zaměstnance

Hledáte novou práci? Možná pro vás bude skvělou příležitostí firma Bühler, která přibírá nové zaměstnance

Společnost, která se především zaměřuje na výrobu a dodávku různých komponentů do celého světa. Jde o komponenty do strojů na výrobu těstovin, čokolády, krmiva pro domácí zvířata a dalších. Zaměstnávají přes 400 lidí, většinou odborníků v technických profesích. Jejich práce si cenní.

Vydáno 17.05.2017
Nabídky práce - Žamberk

Nabídky práce - Žamberk

Přejete si pracovat ve firmě, která platí pravidelně a včas? Navíc ve firmě, která má dobré jméno a na světovém trhu má stabilní postavení? A zajímají vás strojírenské technologie? Jste člověk, který se chce učit nové věci? Navíc ve společnosti, kde jsou možnosti kariérního růstu? Své zaměstnance vzděláváme důkladně a často. Chcete být spravedlivě ohodnocen? Nabízíme vám zaměstnání, kde si vás bude zaměstnavatel vážit a budete za svou práci dostávat odpovídající ohodnocení. U nás budete přesně vědět, za co jste placen.

Vydáno 23.03.2016



Vydáno 17.02.2018
642 Zhlédnutí