Bühler CZ s.r.o.

Vydáno 17.02.2018
472 Zhlédnutí

Nové pracovní pozice společnosti Bühler CZ s.r.o.

Společnost Bühler CZ s.r.o. nabízí nové pracovní pozice. Nabídky na práci najdete na jejich internetových stránkách. Společnost sídlí v Žamberku. Takže pokud hledáte nové místo ve východních Čechách a máte rádi Orlické hory, pak můžete využít nabídku práce v prosperující firmě. K dispozici je i služební byt.

Nové pracovní pozice společnosti Bühler CZ s.r.o.

Firma každým rokem prosperuje

Společnost hledá mnoho posil. Nabízí uplatnění v moderní firmě, která má více jak 100 let tradici. Jelikož se společnosti dobře daří, tak rozšiřují tým a hledají nové kolegy a kolegyně. Firma vyrábí různé typy převodovek a pohonných mechanizmů, roboty pro dopřádací stroje, navíjecí zařízení a dopravní systémy.

Vyzkoušejte novou pracovní pozici, která vás bude bavit


O jaká pracovní místa se jedná?

Hledáme pracovníka příjmu zboží. Další v pořadí je dlouhodobá brigáda pro údržbu areálu Bühler CZ s.r.o. Žamberk. Zajímá vás obsluha laseru? I tato nabídka volného místa je k dispozici. Co je k práci potřeba? Požadavek je pouze na manipulaci s plechem. CNC obráběč, další z velice oblíbených pracovních pozic, které je volné. Zkušební technik elektro, potřebujete znalost technické dokumentace. Skladník/manipulant – řidič VZV, zde je potřebná zkušenost manipulace s VZV vozíkem.

Nabídka aktuálních volných pracovních míst


Nové kolegy rádi zaškolíme

Nebojte se nové práce, velice rádi vás zaškolíme. Sháníme také strategického nákupčího, který bude mít za úkol aktivní vyhledávání nových dodavatelů. Další z požadavků je skladník hutního materiálu a odlitků nebo kontrolor kvality. Naše řady se rozšiřují, buďte v našem týmu i vy.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.buhlercz.cz/cz/