Pneuservis - odborná výměna, přezouvání pneumatik včetně přesného vyvážení kol

PNEUcentrum Václavovič

Pneuservis - odborná výměna, přezouvání pneumatik včetně přesného vyvážení kol

PNEUcentrum VáclavovičPneuservis, měření a seřízení geometrie vozidla ve 3D Břeclav

Profesionální péče vašemu vozidlu prodlouží životnost a využijete veškeré úkony k tomu, abyste si zajistili komfort a bezpečnou jízdu. Kromě přezouvání pneumatik uvítáte také další špičkové služby, které vám poskytne PNEU centrum Václavovič s provozovnou v Břeclavi.

Pneuservis Břeclav, PNEUcentrum Václavovič

Kompletní služby pneuservisu včetně pohotovosti

PNEU centrum Václavovič se sídlem v Břeclavi poskytuje kompletní servis s profesionálním a individuálním přístupem v oblasti přezouvání pneumatik všech typů vozidel, opravy poškozených pneumatik, úschovu a likvidaci pneumatik, seřízení světel, plnění a čištění klimatizací, geometrie kol 3D, stáčení brzdových kotoučů přímo na vozidle. Součástí služeb je i každodenní pohotovost včetně víkendů s možností výjezdu servisního vozidla a prodej pneumatik.

Pneuservis, který přijde i na zavolání


Služby pneuservisu s maximální kvalitou

Služby pneuservisu Václavovič spočívají nejen v kvalitě, ale také v individuálním přístupu k zákazníkovi a ve splnění požadavků v co nejkratším čase. Firma poskytuje přezouvání pneumatik pro osobní i nákladní vozidla, motocykly, zemědělskou techniku i nakladače. Pracuje se značkami pneumatik Barum, Michelin, Kormoran, Kleber, BFGoodrich, Lassa atd. včetně prodeje. Provádí opravu pneumatik pro všechny typy vozidel, jejich boční průrazy a také vyvažování. Dalšími kvalitními službami je rychloservis pro seřízení světel, plnění a čištění klimatizací, geometrie kol 3D včetně měření a seřizování, foukání kol dusíkem, diagnostika na TMPS a mnoho dalšího.

Moderní služby pneuservisuVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.pneu-vaclavovic.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Do pneuservisu za výměnou pneu, opravou i nákupem

Do pneuservisu za výměnou pneu, opravou i nákupem

Pneumatiky patří k nejdůležitějším součástem každého automobilu, jejich jakost významně ovlivňuje kvalitu jízdy a chování na silnici. Proto se výběr a seřízení nesmí podceňovat. Pokud svěříte výměnu pneu, opravu nebo prodej do rukou profesionálům, výsledek bude o úroveň vyšší. Navštivte PNEU Centrum Václavovič v Břeclavi a podívejte se, jak vypadá kvalitní profesionální pneuservis.

Vydáno 05.01.2016Vydáno 24.02.2018
162 Zhlédnutí
Topováno 17.09.2020