Dlouhodobé ubytování pro studenty Olomouc

Studentský život sebou přináší nejen krásné roky studentského života a vzdělávání, ale také potřebu vhodného ubytování a nejlépe v blízkosti školy. Komfortně vybavené pokoje pro studenty všech vysokých škol v Olomouci poskytne Správa nemovitostí Olomouc a.s. a Hotel – Hotelový dům.

Studentské ubytování Olomouc, Hotel - Hotelový dům

Hotelový dům s dlouhodobým ubytováním

Hotel – Hotelový dům je majetkem Správy nemovitostí Olomouc a.s. a byl vybudovaný v šedesátých letech. Slouží jako ubytovací zařízení rozdělené do tří částí. Jedna část poskytuje služby hotelového charakteru, další ubytování pro studenty vysokých škol v Olomouci a převážná část slouží jako dlouhodobé ubytování pro rodiny s dětmi na základě ubytovací smlouvy.

Studentské pokoje v Olomouci


Studentské ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích

Studentské ubytování v Hotelovém domě je určené pro studenty všech vysokých škol, které se nacházejí v Olomouci. Jedná se o jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje v blízkosti lékařské fakulty UP Olomouc a v blízkosti centra města s možností stravování v místní restauraci. Ceny pokojů za lůžko ve dvoulůžkovém pokoji se pohybují od 2300 Kč, v jednolůžkovém od 3900 Kč za měsíc.

Příjemné studentské vybavení


Komfortní vybavení pokojů

Vzhledem k tomu, že jde o ubytování pro studenty, tak i vybavení pokojů je přizpůsobené jejich potřebám. V každém pokoji se nachází jedna nebo dvě postele, police se skříňkami a psací stoly. Pokoje disponují samostatným WC a koupelnou se sprchou. Součástí vybavení je i samostatná kuchyňka s kuchyňskou linkou, s lednicí a elektrickým vařičem. Studenti mají také možnost připojení k internetu. Na podlahách pokojů je položený jako krytina koberec.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.sno.cz/hotel

Vydáno 24.02.2018
1778 Zhlédnutí
Topováno 11.06.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pohodlné a levné ubytování pro studenty v centru Olomouce

Pohodlné a levné ubytování pro studenty v centru Olomouce
Už od šedesátých let poskytuje Hotelový dům levné ubytování v Olomouci. Původní budova prošla od té doby mnoha změnami a rekonstrukcemi, zmizely staré prádelny a společenské místnosti a přibylo moderních bytů. V těch nyní nacházejí levné ubytování kromě rodin především studenti z olomouckých ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Hotel - Hotelový dům Správa nemovitostí Olomouc, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Hotel - Hotelový dům
www.sno.cz
Adresa

Adresa

Velkomoravská 8
Olomouc 779 00

hotelovydum.ol@seznam.cz
+420 606 750 763


Najdete nás také zde:

ARES
captcha