Nerezové skluzavky a tobogany pro dětská hřiště,  výroba nerezových a hliníkových konstrukcí Třebíč

ALFEKO s.r.o.

Nerezové skluzavky a tobogany pro dětská hřiště, výroba nerezových a hliníkových konstrukcí Třebíč

ALFEKO s.r.o.Výroba nerezových skluzavek a tobogánů

Občas byste se chtěli vrátit do dětských let? Možná se vám příjemné prožitky z dětství hned vybaví, když se řekne skluzavka a tobogán. A právě nerezové skluzavky a tobogány vyrábí firma ALFEKO s.r.o., která se zaměřuje také na výrobu lehkých kovových konstrukcí, ale zpracovávají i velice náročné a odvážné projekty.

Výroba nerezových skluzavek, ALFEKO s.r.o.

Máte vizi vlastní jedinečné kovové konstrukce?

V tom případě jsme vhodným partnerem, protože vyrábíme originální a opravdu jedinečné konstrukce. Ty se rodí nejenom v našich myslích, ale také v samotných dílnách, kde dostávají hmatatelnou podobu.

Naše motto: „My začínáme tam, kde ostatní končí.“


Zaměřujeme se také na tobogány a skluzavky

Každá skluzavka i tobogán musí splňovat především bezpečnostní normy. Pracujeme s nerezem a hliníkem a díky tomu dokážeme vytvořit opravdu nápadité a designově krásné prvky, které jsou pro naše děti bezpečné a zároveň originální a hezké na pohled. Jsme předním výrobcem a dodavatelem nerezových skluzavek a tobogánů v České republice. Vyrábíme samozřejmě typové produkty, takže si stačí zvolit tu možnost, která se vám nejvíce líbí, nebo pracujeme na základě požadavků zákazníka.

Skluzavky i tobogány mohou být různě dlouhé i široké


Výrazný architektonický prvek, který děti baví

Udělejte dětem radost. Naše skluzavky a tobogány jsou certifikovány. Upravujeme je dle přání zákazníka. Jejich velkou výhodou je dlouhá životnost a stabilita. Tobogány jsou pro děti skvělým a příjemným překvapením. Zvyšují atraktivitu každého hřiště. Skvěle doplní každé lanové i obchodní centrum, zábavní park nebo venkovní hřiště.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.alfeko.cz/cz/


Vydáno 27.02.2018
231 Zhlédnutí
Topováno 07.11.2018