Výroba nerezových skluzavek a tobogánů

Občas byste se chtěli vrátit do dětských let? Možná se vám příjemné prožitky z dětství hned vybaví, když se řekne skluzavka a tobogán. A právě nerezové skluzavky a tobogány vyrábí firma ALFEKO s.r.o., která se zaměřuje také na výrobu lehkých kovových konstrukcí, ale zpracovávají i velice náročné a odvážné projekty.

Výroba nerezových skluzavek, ALFEKO s.r.o.

Máte vizi vlastní jedinečné kovové konstrukce?

V tom případě jsme vhodným partnerem, protože vyrábíme originální a opravdu jedinečné konstrukce. Ty se rodí nejenom v našich myslích, ale také v samotných dílnách, kde dostávají hmatatelnou podobu.

Naše motto: „My začínáme tam, kde ostatní končí.“


Zaměřujeme se také na tobogány a skluzavky

Každá skluzavka i tobogán musí splňovat především bezpečnostní normy. Pracujeme s nerezem a hliníkem a díky tomu dokážeme vytvořit opravdu nápadité a designově krásné prvky, které jsou pro naše děti bezpečné a zároveň originální a hezké na pohled. Jsme předním výrobcem a dodavatelem nerezových skluzavek a tobogánů v České republice. Vyrábíme samozřejmě typové produkty, takže si stačí zvolit tu možnost, která se vám nejvíce líbí, nebo pracujeme na základě požadavků zákazníka.

Skluzavky i tobogány mohou být různě dlouhé i široké


Výrazný architektonický prvek, který děti baví

Udělejte dětem radost. Naše skluzavky a tobogány jsou certifikovány. Upravujeme je dle přání zákazníka. Jejich velkou výhodou je dlouhá životnost a stabilita. Tobogány jsou pro děti skvělým a příjemným překvapením. Zvyšují atraktivitu každého hřiště. Skvěle doplní každé lanové i obchodní centrum, zábavní park nebo venkovní hřiště.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.alfeko.cz/cz/

Vydáno 27.02.2018
496 Zhlédnutí
Topováno 07.11.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ALFEKO s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ALFEKO s.r.o.
www.alfeko.cz
Adresa

Adresa

Tomáše Bati 1026
Třebíč 674 01

alfeko@alfeko.cz
+420 568 839 231


Najdete nás také zde:

ARES
captcha