ALFEKO s.r.o.


Tomáše Bati 1026, Třebíč 674 01
Společnost ALFEKO s.r.o. v Třebíčí se zabývá výrobou a dodávkou hliníkových a nerezových konstrukcí:

- zastřešení, obslužné lávky a plošiny, nástupní mola, stožáry pro mobilní telekomunikační vysílače, fotbalové branky, cvičné věže pro hasiče a další.
- scénické stavby pro divadla a festivaly
- konstrukce pro soutěže a přehlídky, pro divadelní scény a operu, pro velkoplošné obrazovky a další.
- nerezové skluzavky a tobogány pro dětská hřiště
- hliníkové konstrukce pro sportovní účely
- vodní hračky - nerezové vodní atrakce
- protipožární a šachtové poklopy pro zakrytí studny, šachty nebo jímky.

Produkty
  • výroba mantinelů, ochranné sítě, sportovní oplocení, výroba žíněnek, vybavení posiloven, gymnastické vybavení, divácké tribuny, sportovní povrchy, basketbalové konstrukce, volejbalové sloupy, branky na házenou, fotbalové branky, dětská hřiště
  • fasádní lešení, pojízdné lešení, modulové lešení, schodišťové věže, pracovní montážní plošiny
  • speciální jeřáby, mostové jeřáby, otočné jeřáby, podvěsné systémy, portálové jeřáby, montážní plošiny, kladkostroje, kolejová doprava
  • ocelové konstrukce balkonů, ocelové konstrukce hal, ocelové konstrukce fotovoltaických elektráren, ocelový městský mobiliář, kovové schody
  • svařování zábradlí, svařování hliníku a oceli, pevnost sváru, metody tig a mag, svařování regálů, opravy svařováním, svářečské práce

Salon Balzám - Dana Pištorová, Vrchlabí.

Salon Balzám - Dana Pištorová, Vrchlabí

Bistro restaurant Zdravá pecka s.r.o., zdravá strava, zdravý životní styl, domácí strava - Olomouc.

Bistro restaurant Zdravá pecka s.r.o., zdravá strava, zdravý životní styl, domácí strava - Olomouc

Související články
Autojeřáby a montážní plošiny, půjčovna, pronájem, práce s jeřábem Brno

Autojeřáby a plošiny Brno Velčovský

Autojeřáby a montážní plošiny, půjčovna, pronájem, práce s jeřábem Brno

Každý správný chlap miluje autojeřáby. Už jako děti si s nimi hrají a jako dospělí je dokonce mohou řídit. Pokud však nezvládáte ovládat tak velký stroj, který často sahá až do nebes, tak to přenechejte odborníkům, kteří Vás v tomto ohledu určitě nezklamou.


Nové výtahy – kompletní servis, rekonstrukce, modernizace Jižní Morava

TREBILIFT, s.r.o.

Nové výtahy – kompletní servis, rekonstrukce, modernizace Jižní Morava

Výtah patří ke komfortnímu vybavení nejen panelových a bytových domů, ale také domů rodinných či firemních a jiných budov. Jeho realizace vyžaduje profesionální a vysoce odborný přístup, který spočívá v letitých zkušenostech a dovednostech, které poskytuje společnost TREBILIFT, s.r.o. se sídlem V Třebíči.


Diamantové pily a ruční řezačky pro profesionální využití, Praha

ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje

Diamantové pily a ruční řezačky pro profesionální využití, Praha

Profesionální diamantové pily a ruční řezačky využívají ve své každodenní praxi obkladači, kameníci i stavební firmy. Aby byla jejich práce bezproblémová, musí toto profesionální nářadí splňovat celou řadu důležitých parametrů. Italská společnost Battipav jako největší a nejkvalitnější evropský výrobce diamantových pil, ručních řezaček a dalšího nářadí pro obkladače a kameníky, a proto je zárukou skutečné kvality. Výrobky od této firmy dováží do České republiky pražská společnost Zdeněk Vorlický, stavební stroje.


Jeřáby, jeřábové kolejnice a jeřábové dráhy s nejlepšími referencemi

Gantry Rail s.r.o.

Jeřáby, jeřábové kolejnice a jeřábové dráhy s nejlepšími referencemi

Spokojenost zákazníků zavazuje! S tímto krédem vstupuje do každé nové zakázky společnost Gantry Rail s.r.o., specialista na dodávky, instalace, montáž a servis jeřábových drah, kolejnic regálových zakladačů, kolejnice pro svařovací automaty, jeřábových, tramvajových, důlních a železničních kolejnic, ocelových konstrukcí a elektromagnetů, kterou bychom vám tímto rádi představili...


Firemní články
Výroba nerezových skluzavek a tobogánů

Výroba nerezových skluzavek a tobogánů

Občas byste se chtěli vrátit do dětských let? Možná se vám příjemné prožitky z dětství hned vybaví, když se řekne skluzavka a tobogán. A právě nerezové skluzavky a tobogány vyrábí firma ALFEKO s.r.o., která se zaměřuje také na výrobu lehkých kovových konstrukcí, ale zpracovávají i velice náročné a odvážné projekty.


Protipožární poklopy REW 90 pro zátěžové prostory - metro  Vysočina

Protipožární poklopy REW 90 pro zátěžové prostory - metro Vysočina

Protipožární poklopy s vysokou odolností a velkou únosností REW 90 pro zátěžové prostory - metro, nádraží chodníky od firmy ALFEKO s.r.o. na Vysočině


Nerezové bazénové skluzavky a tobogány, skluzavky do bazénu

Nerezové bazénové skluzavky a tobogány, skluzavky do bazénu

Firma Alfeko s.r.o. sídlící v Třebíči Vám na základě Vašeho zadání vyrobí bazénové nerezové skluzavky a tobogány. Díky moderním technologiím se můžete spolehnou na dlouhodobou životnost materiálu.


Scénické stavby, pódia, konstrukce pro divadla a další Vám navrhneme a vyrobíme na míru

Scénické stavby, pódia, konstrukce pro divadla a další Vám navrhneme a vyrobíme na míru

Společnost ALFEKO s.r.o., sídlící v Třebíči vyrábí scénické konstrukce pro divadla i přehlídky. Výroba, která dbá na bezpečnost, skladnost, snadnou montáž i demontáž.


Spektrometrická kontrola materiálu, určení složení materiálu

Spektrometrická kontrola materiálu, určení složení materiálu

Spektrometrická kontrola materiálu, určení složení materiálu, měření ručními spektrometry, okamžitý výsledek od společnosti Alfeko s.r.o. v Třebíči - analýza kovů a kovových materiálů.


Práce pavoučím minijeřábem, půjčovna minijeřábů, Třebíč, Vysočina

Práce pavoučím minijeřábem, půjčovna minijeřábů, Třebíč, Vysočina

Firma ALFEKO s.r.o. v Třebíči na Vysočině Vám zajistí práci s pavoučím minijeřábem a pronajme Vám ho i s profesionální a zkušenou obsluhou. Minijeřáb projde běžnými dveřmi a dostanete ho kamkoliv.


Evakuační a požární nerez skluzavky jako úniková cesta

Evakuační a požární nerez skluzavky jako úniková cesta

Nerezové skluzavky a tobogány nejen pro zábavu, ale i jako evakuační alternativa pro evakuaci beze strachu a paniky od firmy Alfeko s.r.o. z Třebíče.


Hliníkové konstrukce pro velkoplošné obrazovky a sportovní kluby

Hliníkové konstrukce pro velkoplošné obrazovky a sportovní kluby

Třebíčská firma ALFEKO s.r.o. se zaměřuje na výrobu, projektování i montáž hliníkových konstrukcí, které jsou praktickým řešením pro velkoplošné obrazovky a sportovní kluby.


Zažijte adrenalin z rychlé jízdy na nejdelší skluzavce na světě

Zažijte adrenalin z rychlé jízdy na nejdelší skluzavce na světě

Návrh na nejdelší skluzavku na světě připravuje společnost ALFEKO s.r.o. z Třebíče, podílející se na vývoji specializovaného softwaru, který umožní výrobu suchých tobogánů.


Nerezové skluzavky a tobogany pro dětská hřiště,  výroba nerezových a hliníkových konstrukcí Třebíč

Nerezové skluzavky a tobogany pro dětská hřiště, výroba nerezových a hliníkových konstrukcí Třebíč

Firma ALFEKO s.r.o. v Třebíči nabízí nerezové skluzavky a tobogany pro dětská hřiště. Firma se zabývá také výrobou typových skluzavek a nerezových a hliníkových konstrukcí podle přání zákazníka.


Konstrukce pro velkoplošné obrazovky

Konstrukce pro velkoplošné obrazovky

Naše společnost ALFEKO s.r.o., sídlící v Třebíčí, vyrábí a montuje hliníkové konstrukce pro sportovní účely. Jedná se převážně o konstrukce pro velkoplošné obrazovky na stadionech a mediální kostky nad hrací plochou. Svým klientům dodáme kompletní nosné konstrukce pro projekční plochy. Vyrábíme různá provedení konstrukcí pro velkoplošné obrazovky podle požadavku zákazníka: -samostatně stojící -ukotvené k části budovy -zavěšené (visící) ze střechy haly, stadionu -provedení na tribunách Naše přednosti a výhody: -jednoduché a lehké konstrukce, vyráběné z hliníku -řešení provedeno přímo na míru zákazníka -spolupracujeme s přední softwarovou firmou v oblasti plošných projekcí -velmi vysoká kvalita zpracování. V oblasti konstrukcí pro velkoplošné obrazovky máme dlouholeté zkušeností a množství referencí - například: -konstrukce pro velkoplošné obrazovky - mediální kostka - olympijský stadion SOCHI 2, Rusko -konstrukce pro velkoplošné obrazovky - Zimní stadion Ondreje Nepely - Bratislava, Slovensko -konstrukce pro svítící reklamy - Zimní stadion Vídeň, Rakousko -a další reference Vám poskytneme na vyžádání. Pro sportovní kluby vyrábíme celou řadu dalších prvků a konstrukcí hlavně na zakázku. Neváhejte a kontaktujte nás pro představení našich možností. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši provozovnu v Třebíči na ulici Tomáše Bati. Kompletní nabídku společnosti naleznete na webových stránkách.


Výroba nerez skluzavky, tobogány

Výroba nerez skluzavky, tobogány

Výroba nerez skluzavek, tobogány. Společnost ALFEKO s.r.o. se sídlem v Třebíči se zabývá výrobou nerezových skluzavek a tobogánů. Nabízíme: -nerezové skluzavky a tobogany pro dětská hřiště -nerezové skluzavky do terénu -nerezové skluzavky na základě zadání projektanta. -samostatné skluzy na základě zadání zákazníka -skluzavky široké i dlouhé -více dráhové skluzavky. -nerezové bazénové skluzavky - nerezové skluzavky určené pro veřejná a soukromá koupaliště, vyráběny včetně schůdků a odvozeny ze standardních skluzavek pro dětská hřiště. Více informací a kompletní nabídku nerezových skluzavek a tobogánů naleznete na webových stránkách.


Pojízdná hliníková lešení

Pojízdná hliníková lešení

Společnost ALFEKO s.r.o. nabízí moderní hliníková pojízdná lešení, řešená stavebnicovým systémem, nevyžadují pro sestavení žádné další nástroje. Základ hliníkového lešení je vyrobený z pozinkované oceli, pojezd na samostatných kolech. Podlahy protiskluzové hliníkové. Různé velikosti do interieru i exteriéru. Více informací o pojízdném lešení a kompletní nabídku společnosti naleznete na webových stránkách.


Výroba a montáž nerezových skluzavek a toboganů

Výroba a montáž nerezových skluzavek a toboganů

Vyrábíme a dodáváme nerezové skluzavky a nerezové tobogány pro dětská hřiště. Nerezové skluzavky v různých provedení: - skluzavky a tobogány pro dětská hřiště - skluzavky a tobogány do terénu (terénní skluzavky a tobogány) - bazénové a tunelové skluzavky a tobogány. Nabízíme jednak vlastní produktové řady a nebo skluzavky vyrobíme dle přání a potřeb klienta. Na zakázku vyrábíme: - samostatné skluzy na základě požadavků a zadání zákazníka - různá provedené terénní skluzavky - skluzavky různě široké i variabilně dlouhé - pro venkovní dětská hřiště a hlavně adrenalinové parky vyrábíme i vícedráhové skluzavky. - nerezové tobogany, které jsou hlavně k venkovním herním areálům. Naše výhody a přednosti: - dlouholetá praxe a velké zkušenosti s dodávkami skluzavek v domácím i zahraničním prostředí - velmi dobrá spolupráce s certifikačními orgány - vysoká životnost skluzavek. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky.


Protipožární poklopy

Protipožární poklopy

Společnost ALFEKO s.r.o. se sídlem v Třebíči vyrábí a dodává protipožární poklopy skládající se z pevného rámu pro zabudování do stavební konstrukce a odklopného víka. Protipožární poklop je standardně z konstrukčních ocelí a opatřen syntetickým nátěrem v červené barvě. Modifikace protipožárního poklopu: -úprava na vyšší protipožání odolnosti -úprava na vyšší únosnost -úprava na jiné rozměry -úprava pro zadláždění -zdvojení poklopu pro vysoce zatěžované prostory (metro, nádraží, chodníky apod.) -možnost úpravy na nerezovou pochozí plochu. Více informací o protipožárních poklopech naleznete na webových stránkách.


Speciální lešení

Speciální lešení

Společnost ALFEKO s.r.o. se sídlem v Třebíči navrhuje a dodává speciální lešení dle specifického problému a potřeby zákazníka. Výsledkem není jen samostatná hliníková konstrukce lešení, ale i dokumentace se statickým výpočtem. Nabízí: - závěsná lešení, pojízdná lešení pro opravy mostů, speciální plošiny, zastřešení, lávky pro opravu mostů, plošiny pro montáže bednění atd. Více informací o speciálním lešení naleznete na webových stránkách.