SV výrobní, s.r.o.

Vydáno 27.02.2018
27 Zhlédnutí
Topováno 16.05.2018

Listové pružiny a jejich využití v průmyslu

Firma SV výrobní, s.r.o. se zabývá výrobou listových pružin. Výroba pružin se nezaměřuje jenom na jedno konkrétní odvětví, do kterého by mohla své výrobky dodávat. Společnost dodává výrobky pro společnosti z oblasti železniční dopravy, hutnictví, strojírenství i těžby nerostů a disponuje širokým sortimentem.

Listové pružiny, SV výrobní, s.r.o.

Výroba pružin a jejich účelné použití

Naše pružiny se používají do nárazníků a táhel železničních vozidel, k odpružení kolejových, silničních vozidel a strojních součástí (drtiče, strojní nůžky, mlýny, výklopníky) a jako tlumiče rázů u vysokých pecí, výtahů, rozvodů potrubí. K tomu zajistíme také komplexní služby, které se týkají výpočtu, technického návrhu, konstrukce pružiny, výroby i testování.

Přečtěte si více informací o našich službách a výrobě pružin


Listové pružiny vyrábí naše společnost již celou řadu let

Vyrábíme jednolistové pružiny a vícelistové pružiny s okem nebo hákem. Listové pružiny vyrábíme podle výkresové dokumentace, dodaného vzorku nebo zadaných parametrů. Limitní rozměr pro listové pružiny je 16 mm.

Jednolistové pružiny a vícelistové pružiny s okem nebo hákem


Využití pružin nejen v průmyslu

Tento typ pružin se dá uplatnit v průmyslu, ale také v zemědělství nebo i jinde. V oblasti průmyslu se nejčastěji používají jako pérové spony, podavače, vymezovače, pro vyrovnávání tlaků, spadá sem také výroba kontejnerů a veškerá přítlačná zařízení. V zemědělství se pružiny používají pro dopravníky, nože, radličky, cepáky a pro různé typy kultivátorů.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.svvyrobni.cz