TECHCENTRUM s.r.o.

Vydáno 08.03.2018
37 Zhlédnutí

Velkoobchod s brusnými nástroji a stroji a internetový obchod s brusivem

Společnost TECHCENTRUM s.r.o. přináší na trh vlastní internetový obchod s brusivem. Prezentují se však také jako velkoobchod s brusnými nástroji a stroji. Jste poctivý český řemeslník, který potřebuje ke své práci kvalitní a spolehlivé nářadí? V tom případě se můžete obrátit na tuto firmu a nakoupit si zboží třeba online přes internet.

Velkoobchod a maloobchod brusiva, TECHCENTRUM s.r.o.

Čemu všemu rozumíme?

Firma se zaměřuje již dlouhá léta na prodej brusiva TYROLIT, nářadí a nástrojů, zahradních potřeb, domácích potřeb a třeba také hutního materiálu. Jak jsou na tom se sklady? V sortimentu zboží mají věci ze železářství, na skladě mají až 3 000 položek, dále se jedná o věci z drogerie, na skladě mají až 500 položek, hutní materiál 300 položek a domácí potřeby 500 položek. Prodávají také formou velkoobchodu. Velkoobchod s brusivem zajišťuje až 1500 položek skladem.

Zboží dodáváme vždy v dohodnutém termínu a požadované kvalitě


Nakupujte na e-shopu

Na e-shopu propagujeme velkoobchod brusiva TYROLIT a NORTON, a proto zde nenajdete všechny položky z železářství. E-shop zahrnuje široké množství zajímavých produktů a nabídek. Najdete zde brusné a řezací kotouče, lešticí kotouče, brusné papíry a plátny a dokonce i brusky a vrtačky.

Brusivo Tyrolit, Norton a mnohé další produkty


Velkoobchod a maloobchod brusiva

V České Třebové se také nachází prodejna brusiva, kde si můžete zakoupit další sortiment zboží. Jednat se může o řezací a brusné flex kotouče, keramické kotouče, pilníky, tělíska na stopce, rychlostní kotouče, lamelové kotouče do úhlových brusek, diamantové řezací a brusné kotouče pro stavebnictví, netkané textilie a mnoho dalšího.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.techcentrum.cz