M.P.M., spol. s r.o.
Pronájem, prodej cateringových stanů

Vydáno 17.03.2018
26 Zhlédnutí
Topováno 16.05.2018

Pronájem a stavba párty stanů, stánků, cateringových stanů a montovaných hal pro zastřešení jakékoliv firemní akce

Hledáte možnost jak zastřešit firemní akci? Potřebujete k tomu velký stan? Jedná se o velkou firemní událost, večírek či školení ve venkovním prostředí? Na počasí nikdy není radno spoléhat, protože to se může změnit během minuty a to i v horkém letním dni, kdy je sice osvěžení příjemné, ale pro ženy i muže v kostýmkách a kvádrech tak trochu nežádoucí. A právě proto poskytne naše společnost M.P.M., spol. s.r.o. zastřešení jakékoliv akce a to nejenom firemní, ale také svatby, koncertu či jiné události.

Pronájem a stavba párty stanů, M.P.M., spol. s r.o.

Jsme rychlí, precizní, přesní a spolehliví

Večírek či akce na poslední chvíli? Potřebujete spěšně zařídit veškeré náležitostí? V tom případě jsme vhodnou volbou, protože jednáme rychle, spolehlivě a seriózně. Akci zajistíme komplexně. Zabýváme se především pronájmem a stavbou párty stanů, stánků, cateringových stanů a montovaných hal pro zastřešení jakékoliv firemní akce.

Stan pro vás můžeme postavit jakkoliv velký


Zajistíme kompletní služby

Od počátku založení firmy se naše služby soustřeďují na prodej, stavbu a půjčení montovaných hal, párty stanů a cateringových stanů. Své služby poskytuje po celé České republice i Slovensku. Stany rádi doplníme o dekorace a celkové provedení interiéru. Zorganizujeme kulturní akce a zajistíme cateringové služby.

Najdeme pro vás nejlepší a nejekonomičtější řešení


Zajistíme výstavy i veletrhy

Oslavy, akce, večírky, ale i další události budete mít díky stanům zajištěné. Co jste možná ještě nevěděli je fakt, že stany mohou sloužit také pro průmyslové účely. Mohou posloužit jako dočasné skladovací, výrobní či prodejní plochy.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.mpm-trading.cz