Nůžkové stany Praha - pronájem velkých párty přístřešků

M.P.M., spol. s r.o. Pronájem, prodej cateringových stanů

Nůžkové stany Praha - pronájem velkých párty přístřešků

M.P.M., spol. s r.o.
Pronájem, prodej cateringových stanůPronájem a stavba párty stanů, stánků, cateringových stanů a montovaných hal pro zastřešení jakékoliv firemní akce

Hledáte možnost jak zastřešit firemní akci? Potřebujete k tomu velký stan? Jedná se o velkou firemní událost, večírek či školení ve venkovním prostředí? Na počasí nikdy není radno spoléhat, protože to se může změnit během minuty a to i v horkém letním dni, kdy je sice osvěžení příjemné, ale pro ženy i muže v kostýmkách a kvádrech tak trochu nežádoucí. A právě proto poskytne naše společnost M.P.M., spol. s.r.o. zastřešení jakékoliv akce a to nejenom firemní, ale také svatby, koncertu či jiné události.

Pronájem a stavba párty stanů, M.P.M., spol. s r.o.

Jsme rychlí, precizní, přesní a spolehliví

Večírek či akce na poslední chvíli? Potřebujete spěšně zařídit veškeré náležitostí? V tom případě jsme vhodnou volbou, protože jednáme rychle, spolehlivě a seriózně. Akci zajistíme komplexně. Zabýváme se především pronájmem a stavbou párty stanů, stánků, cateringových stanů a montovaných hal pro zastřešení jakékoliv firemní akce.

Stan pro vás můžeme postavit jakkoliv velký


Zajistíme kompletní služby

Od počátku založení firmy se naše služby soustřeďují na prodej, stavbu a půjčení montovaných hal, párty stanů a cateringových stanů. Své služby poskytuje po celé České republice i Slovensku. Stany rádi doplníme o dekorace a celkové provedení interiéru. Zorganizujeme kulturní akce a zajistíme cateringové služby.

Najdeme pro vás nejlepší a nejekonomičtější řešení


Zajistíme výstavy i veletrhy

Oslavy, akce, večírky, ale i další události budete mít díky stanům zajištěné. Co jste možná ještě nevěděli je fakt, že stany mohou sloužit také pro průmyslové účely. Mohou posloužit jako dočasné skladovací, výrobní či prodejní plochy.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.mpm-trading.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Pronájem a montáž party a cateringových stanů pro vaše venkovní akce

Pronájem a montáž party a cateringových stanů pro vaše venkovní akce

Chystáte oslavu, svatbu, večírek či jinou společenskou událost pod širým nebem? Společnost M.P.M. se zabývá komplexním zajištěním party a cateringových stanů, od jejich pronájmu přes montáž až po jejich dekoraci, instalaci pódií či vytápění.

Vydáno 18.11.2016
Party stany a montované haly – řešení pro všechny venkovní akce

Party stany a montované haly – řešení pro všechny venkovní akce

Pořádáte velkou firemní akci nebo večírek, organizujete setkání s větším množstvím přátel a nebo hledáte vhodné místo pro svatbu? Nebo organizujete sportovní akci, a potřebujete zajistit zázemí pro účastníky? Vhodným řešením jsou party stany, které dobře poslouží i v případě, že potřebujete náhle vyřešit nedostatek prostoru.

Vydáno 12.01.2016Vydáno 17.03.2018
151 Zhlédnutí
Topováno 02.02.2020