Střechy na klíč - kompletní realizace

Už delší dobu přemýšlíte o nové střeše? Ta vaše už z nějakého důvodu není, co bývala? Má mnoho desítek let za sebou a potřebuje vyměnit? Nebo naopak stavíte dům a potřebujete společnost, která vám postaví střechu? Ať se jedná o případ rekonstrukce nebo vytvoření nové střechy, vždy je dobré obrátit se na profesionální firmu, jakou je i společnost EURODACH s.r.o., která zajistí stavbu střechy na klíč a bez zbytečných starostí.

Střechy na klíč - kompletní realizace, EURODACH s.r.o.

Střechy na klíč

Nechcete se trápit zbytečnými náležitostmi a složitostmi střechy, protože tomuto tématu stejně moc nerozumíte? Přenechejte veškeré starosti profesionálům z naší společnosti. Nabízíme individuální přístup ke každému zákazníkovi, zajistíme montáže vždy odborně vyškolenými pracovníky, máme vlastní projekční zázemí, ve které vytváříme veškeré návrhy a zpracování, jsme certifikovaný výrobce příhradových lisovaných vazníků MiTek, a proto můžeme spolehlivě zajistit kompletní realizaci střechy.

Disponujeme také vlastním CNC obráběcím centrem


Zajistíme střechu bez starostí

Střecha je prvek, který je na každém domě značně viditelný a proto by měla být dle vaší představy. Nejenom vzhledově hezká, ale také především kvalitní. V naší společnosti se proto neustále kontroluje kvalita.

Poskytneme garanci střechy


Zajistíme veškeré práce

Mnohdy bývá se střechou problém, protože na ni dělá více řemeslníků. To se s naší firmou nestane, protože budeme mít kompletně celou střechu na starosti pomocí vlastních sil. Proto nemusíte řešit různé komplikace, které by mohly nastat. Naším úkolem je zajistit vám střechu, se kterou budete spokojení. Vypracujeme návrh, dodáme statistické výpočty, dokumentaci a fotorealistickou 3D grafickou vizualizaci.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.eurodach.cz

Vydáno 17.03.2018
128 Zhlédnutí
Topováno 18.05.2022
PODSTRÁNKY

Dřevěné příhradové vazníky

Dřevěné příhradové vazníky
Dřevěné příhradové vazníky pro střechy rodinných domů, průmyslových hal

Střechy na klíč

Střechy na klíč
Střechy rodinných domů a průmyslových hal z dřevěných příhradových vazníků na klíč

Dřevostavby

Dřevostavby
Dřevěné rodinné domy s vynikající tepelnou izolací, nízkou cenou, dlouhou životností
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA EURODACH s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
EURODACH s.r.o.
www.eurodach.cz
Adresa

Adresa

Cukrovarská 233 - OPpark
Pohořelice 691 23

info@eurodach.cz
+420 731 563 530


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha