EURODACH s.r.o.


Cukrovarská 233 - OPpark, Pohořelice 691 23
Jsme stavební společnost EURODACH s.r.o., která se specializuje na dřevěné krovy, vazníkové konstrukce MiTek, příhradové lisované střešní vazníky (Mitek), CNC opracování kovů a kompletní dřevostavby.
Zaměřujeme se na Brno, Brno venkov a celou jižní Moravu.

Produkty
  • pokrývačské práce, klempířské práce, pokládka střešních krytin, opravy střešních krytin, výroba klempířských prvků, montáž klempířských prvků
  • výroba altánů, realizace dřevostaveb, zhotovování dřevěných konstrukcí, opravy dřevěných prvků
  • dřevěné konstrukce, dřevěné schody, dřevěné nosníky, projektování staveb, mobilní obydlí, obytné vozy, obytné karavany, dřevěné domy
  • obkladové palubky, hoblovaná prkna, lišty a hranoly, překližky a dřevotřísky, osb desky, palivové dřevo


Související články
Dodávka a montáž vzduchotechniky Liberec

Stavoklima Liberec, s.r.o.

Dodávka a montáž vzduchotechniky Liberec

Vzduchotechnika jako zařízení pro úpravu a rozvod vzduchu do budov a místností a její účelem je nasávání venkovního vzduchu a jeho filtrace s následným odváděním vzduchu z vnitřních prostorů. O dodávku vzduchotechniky včetně montáže se postará firma Stavoklima Liberec, s.r.o.


Moderní plechové střechy a jejich výhody

TOM střechy

Moderní plechové střechy a jejich výhody

Každá střecha má především za úkol chránit dům a prostor v něm před různými venkovními vlivy. Pro zajištění střechy slouží spousta moderních krytin z různých materiálů včetně plechových, které poskytují uživatelům potřebný komfort. O výběr vhodného řešení a realizaci se postará firma TOM střechy, Dolní Němčí.


Kvalitní střechy pro veškeré stavby zařídí firma STŘECHY Reiner, s.r.o.

STŘECHY Reiner, s.r.o.

Kvalitní střechy pro veškeré stavby zařídí firma STŘECHY Reiner, s.r.o.

Každému je jistě hned jasné, na co střechu v domově potřebujeme. Aby nám nekapalo do jídla, je nezbytné mít kvalitní střechu, kterou ani silný vítr neodvane. Střecha patří k základnímu a nesmírně důležitému bodu každého domova a to nejenom domova, ale v podstatě každé budovy. Firma STŘECHY Reiner, s.r.o. se zabývá klempířskými prácemi již po mnoho let a má mnoho cenných zkušeností s pokládkou střešní krytiny.


Obkladové desky STEPWOOD® – práce se dřevem v moderním pojetí

FK DŘEVĚNÉ LIŠTY

Obkladové desky STEPWOOD® – práce se dřevem v moderním pojetí

Obkladové desky STEPWOOD® jsou jasným důkazem toho, že využití dřeva jako tradičního materiálu v netradičním moderním designovém pojetí je skvělý nápad. Obkladové panely STEPWOOD®, které vynikají svou plastičností, vytváří působivý 3D efekt a stanou se ozdobou každého interiéru. Netradiční obkladové desky, jež získaly prestižní ocenění Interzum Award, zásadním způsobem promění i váš interiérový prostor.


Firemní články
Střechy na klíč - kompletní realizace

Střechy na klíč - kompletní realizace

Už delší dobu přemýšlíte o nové střeše? Ta vaše už z nějakého důvodu není, co bývala? Má mnoho desítek let za sebou a potřebuje vyměnit? Nebo naopak stavíte dům a potřebujete společnost, která vám postaví střechu? Ať se jedná o případ rekonstrukce nebo vytvoření nové střechy, vždy je dobré obrátit se na profesionální firmu, jakou je i společnost EURODACH s.r.o., která zajistí stavbu střechy na klíč a bez zbytečných starostí.


Dřevostavby, kvalitní nízkoenergetické dřevodomky - dodávky a montáž

Dřevostavby, kvalitní nízkoenergetické dřevodomky - dodávky a montáž

Dřevostavby,kvalitní nízkoenergetické dřevodomky, dodávka a montáž nízkoenergetických dřevostaveb od firmy EURODACH s.r.o. v Pohořelicích u Brna.


Dřevěné střešní konstrukce, dřevěné krovy a vazníky - výstavba dřevěných krovů

Dřevěné střešní konstrukce, dřevěné krovy a vazníky - výstavba dřevěných krovů

Dřevěné střešní konstrukce, dřevěné krovy a vazníky, návrhy a výstavba dřevěných krovů, konstrukce střech od firmy Eurodach s.r.o. v Pohořelicích.


Dřevěné příhradové vazníky, střešní dřevěné konstrukce

Dřevěné příhradové vazníky, střešní dřevěné konstrukce

Dřevěné příhradové vazníky, střešní dřevěné konstrukce, střechy na klíč, příhradové lisované vazníky, tesařské konstrukce od firmy EURODACH s.r.o. v Brně.


Tesařské práce, tesaři, dřevěné krovy, vazníkové konstrukce

Tesařské práce, tesaři, dřevěné krovy, vazníkové konstrukce

Tesařské práce, dřevěné krovy a vazníkové konstrukce, dřevostavby zpracované na CNC strojích od tesařské firmy EURODACH v Pohořelicích - kvalitní řemeslné práce.


Certifikované vazníky, konstrukce pro střechy, tesařské konstrukce

Certifikované vazníky, konstrukce pro střechy, tesařské konstrukce

Certifikované vazníky a jejich návrhy, konstrukce pro střechy, tesařské konstrukce, střešní vazníky a konstrukce od firmy EURODACH s.r.o. v Brně.


Certifikované stavebnicové příhradové vazníky, konstrukce střech

Certifikované stavebnicové příhradové vazníky, konstrukce střech

Certifikované stavebnicové příhradové vazníky, konstrukce střech, vypracování návrhu vazníků s cenovou nabídkou na celou střechu od firmy Eurodach s.r.o. v Brně


Střecha na klíč podle Vašich představ od jednoho dodavatele s 3D vizualizaci

Střecha na klíč podle Vašich představ od jednoho dodavatele s 3D vizualizaci

Kompletní střechy na klíč od jednoho dodavatele jsou ideální volbou, jak ušetřit čas a ulehčit si práci. Brněnská stavební firma Eurodach je profesionálem v oboru střechy a konstrukce.


Střešní konstrukce Pohořelice

Střešní konstrukce Pohořelice

Společnost EURODACH s.r.o. se sídlem v Pohořelicích se zabývá střešními konstrukcemi a nabízí výstavbu dřevěných krovů, konstrukcí ze dřeva, vazníkové konstrukce, dřevostaveby, střechy na klíč, klempířské práce a pokrývačské prace. Ke všem námi nabízených prací nabízíme grafickou vizualizaci i statické posouzení. Výrábíme a montujeme krovy. Výroba a montáž vazníků. Prodej vyřezané konstrukce na CNC lince určené pouze k montáži. Montáž lepených konstrukcí ze dřeva. Montáž dřevostaveb ze systému NOVATOP. Kompletní půdní vestavby. Výměny krovů. Bednění střech. Laťování střech. Přístřešky k budovám. Stavba zahradních altánů, pergol. Impregnace proti houbám a škůdcům. Naše společnost EURODACH s.r.o., se přímo specializuje na dřevěné krovy, vazníkové konstrukce, CNC opracování krovů a kompletní dodávky střech. Firma Eurodach s.r.o. je moderní rozvíjející se firma s dlouholetými zkušenostmi. Naše firma vlastní vybavenou tesařskou halu s prostory pro skladování materiálu. Máme veškeré potřebné dopravní a mechanizační prostředky a ruční nářadí. Disponujeme plně automatickou počítačem řízenou CNC výrobní linkou na opracování krovů od společnosti Hundegger. Pro více informací nás neváhejtew kontaktovat jak telefonicky tak nás můžete osobně navštívit u nás na firmě v Pohořelich. Navštívit také můžete naše webové stránky.


Dřevěné střechy, dřevěné střešní vazníky EURODACH s.r.o

Dřevěné střechy, dřevěné střešní vazníky EURODACH s.r.o

Jihomoravská stavební a obchodní společnost EURODACH s.r.o. sídlící v Pohořelicích realizuje výstavbu dřevěných střech a dřevěných střešních vazníků. Provádíme výstavbu konstrukcí z lepeného dřeva, vazníkových konstrukcí spojovaných styčníkovou deskou, dřevostaveb a kompletní střechy na klíč. Samozřejmostí je grafická vizualizace a statické posouzení. Naše společnost EURODACH s.r.o. se specializuje na oblast dřevěných krovů, vazníkových konstrukcí MiTek, CNC opracování krovů a kompletní dodávky střech a to včetně softwarového návrhu a zpracování. Jsme moderní a rychle se rozvíjející firma a máme mnoholeté zkušenosti, díky kterým můžeme poskytnout profesionální služby dle všech přání klienta. Nabízíme tesařské a klempířské práce: -výroba a montáž krovů všech typů -výroba a montáž vazníků MiTek na RD, BD, věřejné budovy, průmyslové haly a další -prodej vyřezané konstrukce na CNC lince určené pouze k montáži -montáž lepených konstrukcí ze dřeba KVH, BSH, KVH DUO, TRIO, apod. -montáž dřevostaveb ze systému NOVATOP -kompletní půdní vestavby -výměny a doplnění krovů -bednění a laťování střech -zahradní altány, pergoly a další. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu v Pohořelicích nedaleko Brna.


Dřevodomky, dřevostavby Brno

Dřevodomky, dřevostavby Brno

EURODACH s.r.o. provádí dodávku a montáž nízkoenergetických dřevostaveb: - konstrukční systémy Novatop, DEKPANEL, rámová konstrukce z KVH řeziva stavěné systémem 2by4 -možnost stavby na klíč, hrubé stavby, skeletu stavby, dodávka "skládačky" z panelů -rychlost stavby - cca 3-5 měsíců -energetická úspornost - velmi dobrá tepelná izolace až o 30% méně spotřeby na tepelných energiích než u zděného domu -difůzně otevřená stěna s dřevovláknitou izolací Steico U=0,15 W/m2K. -stavba lze provést v kterémkoli ročním období -zahájení montáže zpravidla do měsíce od podpisu smlouvy Zateplení fasády se řeší EPS zateplovacím systémem nebo u difůzně otevřených stěn systémem Steico Protect + Baumit Open. Interiér staveb je řešený sádrokartony nebo sádrovláknitými deskami Fermacell. Stavby provádíme především v regionu jižní Moravy, Brno, Brno venkov, Pohořelice, Mikulov, Hustopeče, Znojmo, Klobouky, Břeclav, Rajhrad, Vranovice, .... Nabízíme stavbu domů z katalogu G-servis jako dřevostaveb! Stačí vybrat jeden z více jak 900 typových projektů a my Vám jej postavíme jako dřevostavbu. Samozřejmostí je úprava potřebné projektové dokumentace zděného domu.


Tesařské konstrukce, tesařské práce Brno

Tesařské konstrukce, tesařské práce Brno

Firma EURODACH s.r.o. provádí tesařské práce: -výroba, montáž dřevěných vazníků a krovů -vyměna i doplnění krovů -prodej a montáž vazníkových a střešních konstrukcí -montáž lepené konstrukce ze dřeva - KVH, BSH, KVH DUO,TRIO, apod. -stavba kompletní půdní vestavby -CNC opracování krovů -bednění a laťování střech -výroba a montáž přístřešků -stavba altánů, pergol -impregnace konstrukcí -kompletní dodávky střech, klempířské a pokrývačské práce Provádíme také návrhy střech a provedení projektové dokumentace střešních konstrukcí. Montujeme dřevostavby ze systému NOVATOP -systém celoplošných dřevěných panelů. Pro dřevostavby nabízíme 47 typových projektů DEKHOME, které jsou projektované přímo jako dřevostavba. Více se dovíte na: http://www.eurodach.cz/sluzby/drevostavby/ Preferujeme kvalitu služeb i dodávky stavebních materiálů. Jsme majitelem certifikátu na výrobu příhradových vazníků. Zpracujeme Vám cenovou nabídku zdarma, dle Vašich požadavků. Navštivte naše webové stránky: http://www.eurodach.cz/


Střechy na klíč, konstrukce střechy, střechy Brno

Střechy na klíč, konstrukce střechy, střechy Brno

Naše společnost se specializuje na tesařské práce, dřevěné konstrukce střech, stavbu střech na klíč, vazníkových konstrukcí MiTek, kompletnní dodávky střech, CNC opracování dřeva. Tesařství: -výroba a montáž krovů všech typů dle požadavků zákazníka -výroba a montáž vazníků MiTek na RD, BD, věřejné budovy, průmyslové haly a další -prodej vyřezané konstrukce na CNC lince určené pouze k montáži -montáž lepených konstrukcí ze dřeba KVH, BSH, KVH DUO,TRIO, apod. -montáž dřevostaveb ze systému NOVATOP (partner), včetně grafického zpracování -kompletní půdní vestavby -výměny a doplnění krovů -bednění střech -laťování střech -přístřešky k budovám -stavba zahradních altánů, pergol - možné zakoupit jako vyřezanou stavebnici -impregnace proti houbám a škůdcům Provádíme i klempířské a pokrývačské práce. ¨ Zdarma navrhneme možné varianty řešení, včetně obrázkové dokumentace a předem kalkulované ceny zakázky, včetně softwarového návrhu a zpracování. Máme dlouholeté zkušenosti a zaměřujeme se na kvalitu zakázky. Poskytujeme profesionální služby podle Vašeho přání. Spolupracujeme pouze s renomovanými dodavateli a naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni pro práci s moderními stavebními materiály a technologiemi a pracují s kvalitními nástroji. Práce provádíme převážně v regionu Jižní Morrava, brno, Brno venkov, Znojmo, Břeclav. Více informací na webových stránkách.


CNC opracování krovů

CNC opracování krovů

Tato moderní forma opracování dřevěných prvků nám umožňuje dosahovat mnohem větší kvality opracování dřevěných konstrukcí než tomu bylo doposud. Veškeré opracování tesařských spojů jako jsou sedla, pláty, čepy, dlaby, rybinové spoje, apod. jsou prováděny naším moderním počítačově řízeným CŃC obráběcím centrem Hundegger. Obrábět lze klasické řezivo, KVH řezivo, BSH řezivo až do délky 13m. Výroba trvá mnohonásobně kratší dobu než při použití ručních nástrojů. Výsledná konstrukce se tak stává stavebnicí, kterou přímo na stavbě poskládáme. Stavebním, pokrývačským a tesařským firmám nabízíme přípravu a výrobu tesařských konstrukcí určených pouze k montáži. Postaráme se o kompletní přípravu projektu od zaměření až po dodávku konstrukce na stavbu. Objednat lze stavebnice krovů, pergol, altánů nebo třeba celé dřevostavby. Pro montáž je potřeba jen základního nářadí. Nejsou vyžadovány zvláštní znalosti tesařů, což je při dnešním nedostatku kvalifikovaných pracovníků velká výhoda.


EURODACH s.r.o. střešní konstrukce, příhradové vazníky, střechy

EURODACH s.r.o. střešní konstrukce, příhradové vazníky, střechy

EURODACH s.r.o. Naše stavební a obchodní společnost nabízí: -výstavbu dřevěných krovů, konstrukcí z lepeného dřeva, vazníkových konstrukcí spojovaných styčníkovu deskou, dřevostaveb a kompletní střechy na klíč včetně klempířských a pokrývačských prací. Nabízíme grafickou vizualizaci, statické posouzení. Firma EURODACH s.r.o., která se specializuje na oblast dřevěných krovů, vazníkových konstrukcí MiTek, CNC opracování krovů a kompletní dodávky střech, včetně softwarového návrhu a zpracování. Jsme moderní a rychle se rozvíjející firma s mnohaletými zkušenostmi, díky kterým poskytujeme profesionální služby podle Vašeho přání. Vlastníme kompletně vybavenou tesařskou halu s prostory pro skladování materiálu. K dispozici máme veškeré potřebné dopravní a mechanizační prostředky, i veškeré ruční nářadí. Disponujeme plně automatickou počítačem řízenou CNC výrobní linkou na opracování krovů od společnosti Hundegger. Tesařské práce: -výroba a montáž krovů všech typů dle požadavků zákazníka -výroba a montáž vazníků MiTek na RD, BD, věřejné budovy, průmyslové haly a další -prodej vyřezané konstrukce na CNC lince určené pouze k montáži -montáž lepených konstrukcí ze dřeba KVH, BSH, KVH DUO,TRIO, apod. -montáž dřevostaveb ze systému NOVATOP (partner), včetně grafického zpracování -kompletní půdní vestavby -výměny a doplnění krovů -bednění střech -laťování střech -přístřešky k budovám -stavba zahradních altánů, pergol - možné zakoupit jako vyřezanou stavebnici -impregnace proti houbám a škůdcům


Příhradové vazníky MiTek pro celou ČR

Příhradové vazníky MiTek pro celou ČR

Naše společnost vyrábí certifikované vazníky a vlastní veškerou potřebnou technologii pro jejich výrobu a montáž po celé ČR. Všechny vazníky jsou posuzovány zcela individuálně a součásti výrobní dokumentace je i statický výpočet navržené konstrukce. Cena vazníků je závislá na jejich tvaru, sněhové oblasti, složitosti, apod. Proto Vám dle Vašich požadavků zdarma vypracujeme návrh vazníků spolu s cenovou nabídkou na dodávku vazníků nebo i celou střechu na klíč.


Extra zimní sleva pro zákazníky

Extra zimní sleva pro zákazníky

Máte v plánu letos stavět, zastřešovat? Právě pro Vás tu máme zimní slevu na celkovou cenu díla. Podmínkou je objednávka střechy do konce března 2011. Využijte tak možnost ušetřit včasným výběrem dodavatele Vaší nové střechy nebo rekonstrukce. Využijte proto naši nabídku a nenechte nic náhodě. Pro zajištění ještě větší kvality našich krovů, nyní veškeré krovy obrábíme pomocí naší nové plně automatizované CNC obráběcí linky firmy Hundegger. Vypracování nabídky zdarma. Využijte poradenskou činnost jak pro investory, tak i projektanty, kterým jsme schopni vypracovat návrh střešní konstrukce.