STAPI – Stanislav Pípal: Těsnící materiál a filtrační prvky

STAPI - Stanislav Pípal s.r.o.

STAPI – Stanislav Pípal: Těsnící materiál a filtrační prvky

STAPI - Stanislav Pípal s.r.o.Oblast strojírenství a elektrotechniky

Firma STAPI - Stanislav Pípal s.r.o., působí na našem trhu již po mnoho let. Jedná se o profesionální firmu, která má mimořádné znalosti svého oboru. A o jaký obor se vlastně jedná? Jedná se o oblast strojírenství a elektrotechniky, ve kterých firma působí prostřednictvím zastupování zahraničních firem na českém trhu. Orientují se na dovoz výrobků z EU na tuzemský trh.

měřící transformátory napětí a proudu pro VN a NN

Výhradní zastoupení společností

Firma je známá svým zastoupením různých firem na českém trhu. Jedná se významné společnosti jako je AUMA Drives (dříve GFC AntriebsSysteme) – SRN, u které má firma výhradní zastoupení. Jaké výrobky či produkty jdou zařídit z této společnosti? Očekávat můžete šnekové převodovky a šneková soukolí, lineární vřetenové pohony a otoče (pohony) pro solární panely.

STAPI – Stanislav Pípal


Specifický sortiment pro náročné klienty

Mezi další významné a výhradní zastoupení na českém trhu patří také zastoupení firmy RITZ Instrument Transformers (RITZ Messwandler) – SRN. Co může nabídnout tato společnost? Jedná se o měřící transformátory napětí a proudu pro VN a NN sítě, venkovní a vnitřní provedení. Firma STAPI vám od nich zajistí také izolované proudové přípojnice (SIS Solid Insulation Systém).

Poskytujeme obchodní zastoupení firem:REO Boris von Wolff, Röchling, Rothe Erde, EMG Automation


Firma je schopna zařídit i další komponenty

Firma má k dispozici další sortiment výrobků jako jsou axiální ložiska a točny (větších rozměrů), pohony pro invalidní vozíky, kola, skútry, Cu smaltované dráty, pasy, elektrohydraulické lineární pohony ELHY, oblouková, štěrbinová plochá a válcovaná sítě s radiálním a axiálním směrem štěrbin pro vnitřní a vnější nátok a mnoho dalšího.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Šnekové a kuželové převodovky, transformátory, axiální ložiska i technické plasty skvělé kvality

Šnekové a kuželové převodovky, transformátory, axiální ložiska i technické plasty skvělé kvality

Sháníte transformátory, převodovky, technické plasty, filtrační prvky a podobně? Obraťte se na nás. Firma STAPI – Stanislav Pípal, s.r.o., nabízí kvalitní a precizně zpracované produkty z oblasti plastů, filtrace, transformátorů, ložisek, převodovek a dalších výrobků.

Vydáno 12.01.2016
STAPI – Stanislav Pípal: Těsnící materiál a filtrační prvky

STAPI – Stanislav Pípal: Těsnící materiál a filtrační prvky

Těsnící materiál z polytetrafluorethylenu (PTFE)a filtrační prvky. To jsou produkty, které dodává firma STAPI – Stanislav Pípal s.r.o.. Využití najdou v nejrůznějších odvětvích průmyslu, například v chemickém, farmaceutickém i potravinářském, ale také ve strojírenství, elektrotechnice a mnohých dalších oblastech.

Vydáno 26.01.2017Vydáno 19.03.2018
64 Zhlédnutí
Topováno 13.09.2018