Prodej obytných vozů

Zajímáte se o obytné vozy? Jsou vašim koníčkem? Máte již nějaký takovýto vůz ve své sbírce, ale už nesplňuje vaše představy a toužíte po novém? V tom případě vám velice rádi odborně poradíme a zároveň pokryjeme veškeré vaše požadavky při výběru nového vozu. Naše firma J.M.Trade spol. s.r.o. - CAMPING CITY nejenom prodává nové i starší obytné vozy, ale také půjčuje.

Prodej obytných vozů, J.M.Trade spol. s.r.o. - CAMPING CITY

Poradíme s výběrem nového vozu tak, aby splňoval vaše představy

Již nyní máme k dispozici několik nových obytných vozů, které jsou připravené kdykoliv k převzetí a odběru. Můžete se také přijet na některé z nich podívat do našeho showroomu. Obytné vozy mohou být se základní výbavou za velice příznivou cenu, ale mohou mít také luxusní vybavení. V případě, že máte rádi komfort, můžete zvolit tuto variantu, u které se cena samozřejmě v návaznosti na vysokém komfortu, navyšuje.

Nabídka nových obytných vozů, půjčovna a bazar i prodej doplňků


Obytný vůz jak ho známe

Obytné vozy můžete zvolit na dlouhé cesty, jsou vhodné pro celoroční cestování automobilem i na větší dálky. Neustále si vozíte vše, co potřebujete. Skvělé pro kempování. Vždy si můžete užít přírodu, zastavit si kdekoliv, kde potřebujete nebo na daném místě také přespat. Hned několik výhod najednou, pro které si někteří z nás obytné vozy opravdu zamilovali.

Bazar – obytné vozy ihned k odběru


Zvolte si pohodlí na cestách

Obytné vozy také půjčujeme, takže si můžete zajistit dlouhodobý či krátkodobý pronájem. Na všechny prodávané značky máme zastoupení pro český a slovenský trh. Děláme záruční i pozáruční opravy a montáže veškerého příslušenství.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.pilote.cz

Vydáno 21.03.2018
743 Zhlédnutí
Topováno 29.06.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA J.M.Trade spol. s.r.o. - CAMPING CITY
WEBOVÁ STRÁNKA
J.M.Trade spol. s.r.o. - CAMPING CITY
www.campingcity.cz
Adresa

Adresa

Národních hrdinů 474
Praha 9 190 00

pilote@pilote.cz
+420 602 204 299


Najdete nás také zde:

ARES
captcha