Výroba bazénu s kompletním příslušenstvím

Bazén je již běžným komfortem, který zdobí nejednu zahradu. Proto si zákazníci užívají nejen tento komfort, ale i možnosti, díky kterým si můžou vybrat bazén podle svých představ i s veškerým požadovaným příslušenstvím. O kompletní výrobu a servis v oblasti bazénů se prvotřídně postará firma A+M Borovnička.

Výroba bazénů, A & M Borovnička

Přední český výrobce plastových bazénů

Firma A+M Borovnička se sídlem v Mostku působí na trhu od roku 1994. Obsahem činnosti je výroba a prodej plastových bazénů různých tvarů a barev včetně veškerého příslušenství a také sortiment jako různé nádrže, jímky, biologické zemní filtry, vodoměrné šachty, sauny, vířivky atd. Dále firma poskytuje služby v oblasti rekonstrukce bazénů, záruční a pozáruční servis, dodává a instaluje bazénové vytápění, přístroje na úpravu bazénové vody a mnoho dalšího.

Moderní bazény podle představ


Kompletní servis při realizaci bazénu

Právě nastalo období, kdy je vhodná doba na pořízení moderního bazénu podle vašich představ a to včetně příslušenství. Firma A+M Borovnička vám poskytne prvotřídní služby včetně poradenství a zaměření i vhodného umístění, stavebních prací a elektrického zapojení. K výrobě vašeho bazénu firma používá moderní technologii a jedná se o plnohodnotný a cenově dostupný sortiment, který uspokojí i náročného zákazníka. Bazény jsou vyráběny z ekologicky nezávadného polypropylénu, který je odolný vůči UV záření, plní funkci opěrné konstrukce i izolační vložky. Můžete si nechat vyrobit bazény obdélníkové, kruhové, oválné i zcela atypické a v různých barvách.

Pořiďte si k bazénu veškeré příslušenství


Zastřešení a bazénové příslušenství

K bazénu je samozřejmostí také zastřešení na míru od nízkých modelů až po vysoké, Kombi či řadu AZURE. Na míru si můžete nechat zhotovit také bazénové příslušenství jako písková filtrace, bazénová chemie, osvětlení, žebříky, schůdky, ohřev bazénu, úprava vody, vodní atrakce, čističe-vysavače, solární sprchy, zakrytí hladiny bazénu atd.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.borovnicka.cz

Vydáno 24.03.2018
132 Zhlédnutí
Topováno 11.06.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Plastové i keramické bazény špičkové kvality můžete mít i vy

Plastové i keramické bazény špičkové kvality můžete mít i vy
Léto se blíží, a tak je nejvyšší čas začít přemýšlet, jak se v parných dnech osvěžit. Skvělou variantou jsou samozřejmě nejrůznější koupaliště a bazény. Nemusíte se však omezovat pouze na ty veřejné, dopřejte si tento luxus přímo u vás na zahradě. Obraťte se na firmu A&M Borovnička, která vám ...

Jak naložit s odpadními vodami? Jímky a septiky jsou řešením

Jak naložit s odpadními vodami? Jímky a septiky jsou řešením
V klasickém rodinném domě nebo bytu nemusíme odpadní vody vůbec nijak řešit, protože se o vše stará hustá kanalizační síť. Jiné je to ale tehdy, když hovoříme o rekreačních objektech, jako jsou chaty a chalupy. K nim totiž většinou kanalizační síť nedosáhne. Společnost Bazény A&M Borovnička ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA A & M  Borovnička Bazény
WEBOVÁ STRÁNKA
A & M Borovnička
www.bazeny-borovnicka.cz
Adresa

Adresa

Borovnička 100
Mostek 544 75

am@borovnicka.cz
+420 499 691 394


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha