Dopravní stavby včetně zemních prací-výstavba silnic, chodníků, parkoviště

RYBÁRIK, s.r.o.

Dopravní stavby včetně zemních prací-výstavba silnic, chodníků, parkoviště

RYBÁRIK, s.r.o.
Vodovody, kanalizace, inženýrské stavby Morava

Pokud hledáte dodavatele komplexních inženýrských služeb při stavbě vodovodů, kanalizací a je pro vás důležitá kvalita za rozumnou cenu, pak vám bude ideálním partnerem firma RYBÁRIK, s.r.o. Specializuje se především na stavbu silnic, komunikací a průmyslových objektů, ale i na provádění zemních prací v oblasti výstavby kompletních inženýrských sítí pro vodovody, kanalizace, včetně komunikací. Zajistí i související demoliční a bourací práce.

Vodovody a kanalizace - vybudování, opravy

Firma RYBÁRIK, s.r.o. působí především na Moravě

Firma zastřešuje komplexní stavební služby v oblasti dopravních a inženýrských staveb a ve všech oborech pozemního stavitelství. Díky kvalifikovaným pracovníkům, používání osvědčených technologií a vlastní technice dokážou provést i náročné stavby v krátkých dodacích lhůtách za optimální ceny a v požadované kvalitě.

Technické zázemí, rozsáhlá doprava a vlastní stroje


Vodovody a kanalizace

Spolehlivě vybudují vodovody a kanalizace. Mají vlastní technické zázemí. Disponují vlastním vozovým parkem a potřebným strojním vybavením, proto mohou zajistit vybudování inženýrských sítí, zemní a výkopové práce i v náročném terénu. Spolupracují na zakázkách s konečnými zákazníky, ale také s jinými firmami a obcemi.

Komplexní stavební služby v oblasti dopravních a inženýrských staveb


Komplexní stavební činnost

Profesionálně, odborně, spolehlivě a rychle pracují na všech typech zakázek od méně náročných zemní prací až po rozsáhlé terénní úpravy. V oblasti stavební činnosti se zaměřují na výstavbu dopravních staveb včetně zpevněných ploch a také stavbu průmyslových objektů a rodinných domů.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.rybarik.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Rybárik, s.r.o.: Hrubé úpravy rovinných, ale i svažitých terénů

Rybárik, s.r.o.: Hrubé úpravy rovinných, ale i svažitých terénů

Jakmile získáte do svých rukou pozemek, který má dál sloužit k nějakému účelu, ať už k stavbě domů a budov, silnic a dálnic a dalších objektů, potřebujete jej upravit. Jde o nerovnosti terénní, až hrubé, které vyžadují úpravu a modelaci. A je jedno, jestli jde o povrch rovinatý nebo svažitý.

Vydáno 22.03.2017
RYBÁRIK – kompletní demoliční práce nejen pro Buchlovice

RYBÁRIK – kompletní demoliční práce nejen pro Buchlovice

Demoliční práce a bourací práce patří mezi obory společnosti RYBÁRIK Buchlovice. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru a použití té nejmodernější techniky zajistíme demolice jakýchkoli objektů. Bezpečně a rychle zboříme staré průmyslové areály, komíny i výškové stavby.

Vydáno 17.03.2016Vydáno 27.03.2018
163 Zhlédnutí
Topováno 04.09.2019

Demolice, zemní a bourací práce

Demolice, zemní a bourací práce

Demolice, zemní a bourací práce, odvoz suti a zeminy vlastní autodopravou Zlínský kraj

Vodohospodářské stavby

Vodohospodářské stavby

Vodohospodářské stavby – kanalizace, vodní nádrže, ČOV Zlínský kraj

Inženýrské sítě a dopravní stavby

Inženýrské sítě a dopravní stavby

Stavební práce v oblasti dopravních staveb a budování inženýrských sítí