Stavebniny Praha 9 – kompletní sortiment stavebního materiálu

Stavební materiál je žádaný sortiment na všechny stavby, rekonstrukce či jiné úpravy. Nejen zdící a jiné materiály, ale také okna, obklady, dlažby či různé prostředky potřebné ke stavebním pracím uvítáte u jednoho obchodníka. A přesně takové služby poskytuje firma STAVEXA – stavebniny, spol. s r.o. v Praze 9.

Rozsáhlý sortiment stavebního materiálu

Velkoobchodní a maloobchodní prodej stavebního materiálu

Společnost STAVEXA – stavebniny, spol. s.r.o. vznikla v roce 1996 a sídlí v Praze 9, přesněji v Horních Počernicích. Obsahem činnosti je velkoobchodní a maloobchodní prodej stavebního materiálu jako zdící materiál, střešní krytiny, sypký materiál, okna, dveře, zárubně, komíny, hutní materiál a železo, tepelná izolace, hydroizolace, obkladačské potřeby, nářadí, sanitární technika, obklady, dlažba, stropy, betonové výrobky, sádrokartony, okapy, barvy, omítky a mnoho dalšího. Provozovna je v Sadské a skladované zboží se rozváží do okresů Nymburk, Kolín, Poděbrady, Kutná Hora a také Praha.

Rozsáhlý sortiment stavebního materiálu


Stavebniny, které stavbám rozumí

Díky profesionalitě a kompletnímu výběru stavebního materiálu společnost STAVEXA – stavebniny, spol. s r.o. poskytuje kvalitní služby a produkty, díky kterým zákazník najde všechno, co potřebuje na stavbu, rekonstrukci či různé úpravy. Najdete zde kromě jiného takové materiály jako lícové zdivo, zdící materiály od cementu přes vápno až po štukovací a spárovací hmoty, dále lepidla, prostředky na ochranu dřeva atd. Společnost spolupracuje s takovými dodavateli jako Ytong, Tondach, Bramac, Knauf, Dřevonal, Vekra, CZ Komíny, Ferona, Isover, Icopal, Jika a mnoho dalších.

Výhodné cenové nabídky pro vaši stavbu


Služby vedoucí ke spokojenosti zákazníka

Společnost preferuje také individuální přístup ke svým zákazníkům a v případě, že chcete zahájit stavbu, stavíte či rekonstruujete, tak můžete získat individuální cenovou nabídku a další služby jako zpracování projektové dokumentace, realizaci stavby včetně doporučení řemeslníků a poradenský servis. Samozřejmostí je doprava, míchací centrum, odvoz suti atd.Vydáno 24.04.2018
144 Zhlédnutí
Topováno 09.03.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Celý sortiment a naše služby jsou vám kdykoliv k dispozici – stavebnictví Stavexa

Celý sortiment a naše služby jsou vám kdykoliv k dispozici – stavebnictví Stavexa
Kompletní sortiment stavebního materiálu, včetně všech dostupných variant a služeb. Přesně tak by se dala charakterizovat firma Stavexa. Od základu až po střechu vám mohou pomoci s jakýmkoliv druhem stavebního materiálu.

Stavební materiál - od tepelné izolace až po zdicí materiál a lepidla

Stavební materiál - od tepelné izolace až po zdicí materiál a lepidla
Plánujete stavbu, renovaci či opravdu domu? Kvalita stavebního materiálu má velký vliv nejen na vzhled, ale převážně funkci celé stavby, a proto se nevyplácí volbu podceňovat. U naší společnosti Stavexa najdete stavební materiál, zdicí materiál a další produkty pouze v té nejvyšší kvalitě.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA STAVEXA - stavebniny, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
STAVEXA - stavebniny, spol. s r.o.
www.stavexa.cz
Adresa

Adresa

Pražská 149
Sadská 289 12

stavebniny@stavexa.cz
+420 325 594 381


Najdete nás také zde:

ARES
captcha