Vels vážící elektronické systémy s.r.o.Vážicí elektronické systémy

Vels vážící elektronické systémy s.r.o. je společnost s dlouholetou tradicí a mnohými zkušenostmi v oblasti vývoje a výroby navažovacích, dávkovacích, plnicích a balicích zařízení. Vážicí elektronické systémy se používají v chemickém a potravinářském průmyslu.

Vážicí a plnicí systémy, Vels vážící elektronické systémy s.r.o.

Zajistíme ucelené systémy na klíč

Nabízíme zákazníkům komplexní služby v oblasti vážení, dávkování, plnění, balení a manipulace s materiálem. Zakázky provádíme od kusových dodávek jednotlivých strojů a zařízení až po kompletní a ucelené dodávky systémů na klíč pro celé provozy. Mezi další naše služby se řadí prodej základních prvků potřebných k vážení. Nabízíme produkty firem HOTTINGER BALDWIN MESSTECHNIK (snímače zatížení měřicí převodníky, vážní procesory) a VISHAY TEDEA-HUNTLEIGH (snímače zatížení).

Vážicí systémy, plnicí zařízení, doprava a manipulace


Linky přizpůsobujeme každému klientovi na míru

V oblasti vážení můžeme nabídnout plošinové váhy, paletové váhy, pásové váhy, pytlovací váhy a průtočné váhy. Například již zmíněné průtočné váhy se používají pro vážení suchých a sypkých materiálů. Často se jedná o obilí, šrot, mouku, granuláty, cukry, hnojiva a mnoho dalšího. Průtočná váha proto najde své uplatnění na příjmu materiálu do sila nebo na výstupu ze skladu, z vagónů, z lodí. Nahradí silniční i kolejové váhy.

Dopravní a manipulační zařízení


Oblast plnění a pytlování

U každého systému vytvoříme projekt, dodáme konstrukci i kompletní systém. V oblasti plnění a pytlování se nejčastěji můžeme setkat s linkami pro plnění sušeného mléka do pytlů. Linky je také možné měnit podle konkrétních požadavků zákazníků.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.vels.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Potřebujete něco naplnit? Od toho jsme zde právě my! Naplníme, napytlujeme, všechno podle vašeho přání

Potřebujete něco naplnit? Od toho jsme zde právě my! Naplníme, napytlujeme, všechno podle vašeho přání

Oblast vývoje této firmy je opravdu široká a její využití taktéž, protože mohou nabídnout mnoho zajímavých provozních linek. Výroba se může zaměřovat na vážení, plnění, dávkování, mísení a mnoho dalšího. Prodávají i základní prvky, které jsou potřebné k vážení.

Vydáno 26.04.2017
Vážicí systémy od firmy Vels vám usnadní práci

Vážicí systémy od firmy Vels vám usnadní práci

Bez přesného vážení se neobejde řada firem v různých průmyslových odvětvích. Potřebujete i vy vážit materiál přesně, rychle a pokud možno bez námahy? Využijte váhy od firmy VELS vážicí elektronické systémy s.r.o. Nabízíme komplexní služby ve výrobě a dodávce navažovacích a dávkovacích zařízeních zejména pro potravinářský a chemický průmysl.

Vydáno 04.05.2016Vydáno 27.04.2018
89 Zhlédnutí
Topováno 02.03.2019