OLVAN Náchod s.r.o.Pracovní oděvy a pomůcky, Náchod

Pracovní oděvy jsou důležitou součástí mnohých zaměstnání. Nejenom v zaměstnání, ale i při různých dalších pracích, které vykonáváme, musíme být opatrní a mít na sobě pracovní oděv případně ještě nějakou další ochrannou pomůcku. A právě pracovní oděvy a pomůcky prodává společnost OLVAN Náchod s.r.o.

Pracovní oděvy a pomůcky, Náchod

Široký sortiment výrobků – velkoobchod i maloobchod

Společnost nabízí široký sortiment paliv, olejů, maziv, autodílů a pracovních oděvů. Zboží vám přivezou až k vám bez ohledu na to, jaké množství si objednáte. V oblasti pracovního oblečení poskytují také pravidelně výrazné slevy a to v rámci jejich akčního zboží.

Paliva, maziva, pracovní oděvy a pomůcky


Pracovní oděv a ochranné pomůcky

Zakázkové šití oděvů v této společnosti není výjimkou. Zaměřují se na dokonalý a precizní postup výroby i na specifické požadavky zákazníků. Prodávají obuv, rukavice i například ochranné prostředky. Najdete zde oblíbené značky pracovního oblečení COOL TREND, ale možné je také ušití oděvů přímo na zakázku.

Podívejte se na akční zboží


Ochrana zdraví při práci

Pro velké firmy, ale také pro živnostníky máme připravený maloobchod i velkoobchod. Na široký sortiment oděvů, obuvi a ochranných pomůcek se můžete přijít podívat do naší prodejny v Náchodě. Zde si můžete pracovní oděvy vyzkoušet. Základem je samozřejmě bezpečná a zároveň pohodlná obuv. Na obuv se v dnešní době kladou velmi vysoké nároky. Následují pracovní oděvy, které poskytujeme vždy v nejvyšší kvalitě. Na ruce patří rukavice a samozřejmě na hlavu helma, brýle, ale v nabídce ochranných prostředků najdete i další produkty.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.olvannachod.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Průmyslové oleje pro spolehlivější motory nabízí firma OLVAN Náchod

Průmyslové oleje pro spolehlivější motory nabízí firma OLVAN Náchod

Spolehlivé stroje jsou důležité v dopravě, stavebnictví i zemědělství. Základem je spolehlivý motor, který zajistí bezproblémový provoz vozu či stroje. Společnost OLVAN Náchod dodává kvalitní průmyslové oleje a maziva, které ochrání motor vozidel i stavebních a zemědělských strojů.

Vydáno 28.06.2016Vydáno 29.04.2018
250 Zhlédnutí
Topováno 09.02.2019