Bazénová chemie Pardubice – sortiment pevných a tekutých chemikálií

Chem Logistic, s.r.o. Technické chemikálie Pardubice

Bazénová chemie Pardubice – sortiment pevných a tekutých chemikálií

Distribuce a logistika chemikálií

Na trhu je široký výběr chemikálií v podobě kapalné i pevné. Jedná se o sortiment českých, evropských i světových výrobců na různé využití. Nejen kvalitu těchto produktů, ale také odborné poradenství a další služby vám poskytne firma Chem Logistic, s.r.o. se sídlem v Pardubicích.

Kyseliny a hydroxidy, rozpouštědla, anorganické chemikálie, chemikálie pro potraviny

Mnohaleté zkušenosti s distribucí chemikálií a logistikou

Společnost Chem Logistic, s.r.o. byla založena v roce 2006. Působí na trhu jako distributor chemikálií a s tím spojené logistiky. Poskytuje komplexní služby a široký sortiment chemikálií od předních českých, evropských i světových výrobců. Jedná se o chemikálie kapalné, pevné, speciální, laboratorní i určené pro různá odvětví jako například kyseliny a hydroxidy, rozpouštědla, anorganické chemikálie, chemikálie pro potraviny, bazénová chemie a ostatní chemikálie.

Pestrý sortiment chemikálií


Druhy chemikálií a jejich balení

Produkty, které jsou obsahem distribuce společnosti, jsou rozděleny podle druhů, a sice od kyselin a hydroxidů přes anorganické chemikálie a rozpouštědla až po chemikálie pro potraviny, bazénovou chemii a ostatní. Z jednotlivých druhů si můžete vybrat konkrétní výrobky jako například čpavková voda 25%, hydroxid hlinitý, aceton, benzínový čistič, destilovaná voda, fosforečnan sodný, kyselina askorbová, sacharin, axilaty, benzoan sodný, Aqua Blue Antiřasa, OXY a mnoho dalších produktů. Dodávky jsou prováděné v železničních cisternách, autocisternách, kombinovaně, v přepravních obalech určených na přepravu nebezpečných látek jako jsou sudy, kontejnery, PE kanystry a další balení dle požadavků zákazníků.

Komplexní služby od spolehlivého dodavatele chemikálií


Profesionální služby včetně poradenství

Cílem společnosti je především spokojenost zákazníka a bezstarostné zásobování chemikáliemi všech druhů včetně balení. K chemikáliím firma poskytuje i podrobné informace a poradenství od skladování až po manipulaci a logistiku a také se účastní na projektech či návrzích stavebních úprav a prací.Vydáno 13.05.2018
184 Zhlédnutí
Topováno 17.09.2022
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Chem Logistic, s.r.o. Technické chemikálie Pardubice
WEBOVÁ STRÁNKA
Chem Logistic, s.r.o.
www.chemlogistic.cz
Adresa

Adresa

Semtín 112
Pardubice VII - Ohrazenice 533 53

info@chemlogistic.cz
+420 466 822 690


Najdete nás také zde:

ARES
captcha