Specializované Transit centrum Zlín

Specializované a prodejní místo užitkových vozidel poskytuje zákazníkům široký sortiment služeb, o který se starají kvalifikovaní specialisté, kteří vám pomůžou nejen s výběrem, ale zajistí také servis a poradenství. Veškeré služby v této oblasti poskytuje Transit centrum firmy Auto Viki a.s. se sídlem ve Zlíně.

Transit centrum Zlín, Auto Viki a.s.

Autorizovaný partner pro vozy Ford ve Zlíně

Společnost Auto Viki a.s. vznikla v roce 2002 a obsahem činnosti je autorizovaný prodej a servis vozů Ford včetně kategorie užitkových vozů Ford Transit, Ford Transit Custom, Connect a Courier. K prodávaným vozům firma zajišťuje kompletní servisní služby, které spočívají v předepsaných prohlídkách, prodeji originálních náhradních dílů a příslušenství dále mechanický servis, pneuservis, měření a seřizování geometrie, příprava na STK, sezónní uskladnění pneu, opravy havarovaných vozidel, provozování autopůjčovny a mnoho dalšího.

Profesionální služby Transit centra ve Zlíně


Speciální servis a poradenství

Obsahem služeb specializovaného Transit centra společnosti Auto Viki a.s. ve Zlíně je představení všech modelů užitkových vozidel značky Ford, vysvětlení nákladů a poradenství ohledně možných modifikací vašeho vozu. Kompletní servis poskytují specialisté s dlouholetými zkušenostmi a odpovídajícím servisním zázemím. Kromě speciálně proškoleného týmu zde najdete širokou nabídku předváděcích vozidel, financování Ford Credit, servis pro užitková vozidla, rozšířený sklad a speciální nářadí, nástavby a přestavby.

Transit centrum se specializovanými pracovníky


Servis pro užitková vozidla

Součástí Transit centra je také servis užitkových vozidel s rozšířenou otevírací dobou. V době servisu vašeho vozidla vám firma zajistí náhradní vozidlo, aby vám byl zachovaný veškerý komfort. V případě potřeby přestavby vozidla můžete využít dlouholeté zkušenosti s úpravami vozů a dále také širokou paletu předváděcích vozidel, které si můžete vyzkoušet.

Zajistíme náhradní vůz po dobu servisu


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.autoviki.cz/

Vydáno 14.05.2018
40 Zhlédnutí
Topováno 17.07.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Autorizovaný prodejce, servis a prodejce ND Ford Auto Viki a.s. je zárukou Vaší spokojenosti.

Autorizovaný prodejce, servis a prodejce ND Ford Auto Viki a.s. je zárukou Vaší spokojenosti.
V listopadu 2016 společnost Auto Viki a.s. oslavila patnácté výročí svého vzniku. Byla to dlouhá cesta, motivovaná neutuchající snahou vytvořit silnou a kvalitní společnost poskytující dokonalé služby svým zákazníků, majitelům a uživatelům vozidel Ford.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Auto Viki a.s. Autorizovaný partner Ford
WEBOVÁ STRÁNKA
Auto Viki a.s.
www.autoviki.cz
Adresa

Adresa

Třída Tomáše Bati 415
Zlín-Louky 763 02

sale@autoviki.cz
+420 577 587 893


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha