Vyberte si u nás vodovodní potrubí a tvarovky z PVC, PE, PP, litiny nebo z oceli

DILES Company s.r.o. Materiál pro kanalizace a vodovody

Vyberte si u nás vodovodní potrubí a tvarovky z PVC, PE, PP, litiny nebo z oceli

Vše potřebné pro potrubní systémy na jednom místě

Materiálů, které se používají na stavby nových vodovodů, kanalizací nebo plynovodů, je velké množství. Nejen v počtu, ale také oblasti rozmanitosti. Proto stavební firmy vítají možnost objednat a nechat si dovézt tyto potřeby přímo na místo stavby.

Dodávka materiálů pro vodovody, kanalizace a plynovody, DILES Company s.r.o.

Odborná spolupráce

Stavební firmy, které se zabývají výstavbou a rekonstrukcí vodovodů, kanalizací a plynovodů, potřebují ke své práci velké množství různorodých materiálů. Využívají proto služeb společností, které jim tento materiál jsou schopné dovézt. Tím logicky ušetří spoustu času i nákladů. Stačí jen zadat své požadavky a pak už se jen věnovat své práci. Kvalitní firmy, které se dodávkami tohoto druhu zabývají, jsou také odborníky, kteří dokáží nalézt optimální technické řešení a vybrat ten nejvhodnější materiál.

Materiály pro potrubní systémy


Kompletní dodávka materiálů

Společnost DILES Company s.r.o., která má své sídlo v Ostravě, se právě na tento druh stavebního materiálu specializuje. Pro výstavbu nebo opravy vodovodů dodávají potrubí jednovrstvé i vícevrstvé. Pokud to stavební situace vyžaduje, může se jednat o potrubí s ochranným PP pláštěm. Tvarovky a potrubí je vyrobeno z oceli, PVC nebo tvárné litiny. V jejich sortimentu jsou i všechny používané druhy vodoměrů. Dalo by se říci, že není součást vodovodního potrubí, která by ve zboží chyběla. Což znamená, že se jedná i o kanalizační poklopy a další části vodovodního systému.

Dodávka materiálů pro vodovody, kanalizace a plynovody - Ostrava


Veškeré součásti na vodu, odpady i plyn

Stejně široký sortiment je i v oblasti kanalizačních potřeb. Od PVC a PP potrubí, betonového potrubí až po sklolaminátové roury a tvarovky. Na stavbu není problém dovézt výrobky z betonu – obrubníky, uliční vpusti, horské vpusti. Pro potřeby odpadních systémů jsou určeny plastové nádrže, jímky, septiky, odlučovače ropných látek i lapáky tuků. Nejen vodovodní a kanalizační systémy musí mít speciálně vyrobené příslušenství. Pro rozvod plynu je k dispozici jednovrstvé, vícevrstvé potrubí s ochranným pláštěm a také další součásti, mezi které patří tvarovky PE100, polyetylénové a ocelové chráničky a konečně také plastové plynoměrové skříně. To je ale jen malý výčet materiálů, který je firma schopna dovézt.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.diles.cz/

Vydáno 25.05.2018
278 Zhlédnutí
Topováno 04.01.2023
PODSTRÁNKY

Kanalizace

Kanalizace
Výrobky pro výstavbu a rekonstrukce kanalizací, čističky odpadních vod

Vodovody

Vodovody
Materiály pro výstavbu a rekonstrukce vodovodů – potrubí, armatury, poklopy

Sortiment pro plynovody a dešťovou vodu

Sortiment pro plynovody a dešťovou vodu
Výrobky pro plynovody a hospodaření s dešťovou vodou
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA DILES Company s.r.o. Materiál pro kanalizace a vodovody
WEBOVÁ STRÁNKA
DILES Company s.r.o.
www.diles.cz
Adresa

Adresa

Muglinov 221
Ostrava - Muglinov 712 00

odbyt@diles.cz
+420 731 188 958


Najdete nás také zde:

ARES
captcha