Převodovky, hřídele, ozubená kola, převodové skříně, spojkové systémy

OM PROTIVÍN a.s.

Převodovky, hřídele, ozubená kola, převodové skříně, spojkové systémy

OM PROTIVÍN a.s.
Výroba zařízení pro průmyslové, zemědělské a motocyklové účely

Různá odvětví průmyslu jako i průmyslu motocyklového a zemědělského vyžadují přesnost, kvalitu a vysokou míru profesionality. Proto i výrobky a komponenty určené pro další zpracování a využití musí být precizní a sloužit potřebám zákazníků. O kvalitní zařízení a jednotlivé části se svým výrobním programem postará i firma OM PROTIVÍN a.s.

Výroba zařízení pro průmyslové účely, OM PROTIVÍN a.s.

Specializace na motocyklový průmysl a výrobu převodovek

Společnost OM PROTIVÍN a.s. je od roku 2007 součástí italské výrobní a obchodní skupiny Bondioli & Pavesi, která má rozsáhlou distribuční síť a svoje výrobky dodává do více jak 50 zemí světa. Česká společnost OM PROTIVÍN a.s. se specializuje na výrobu přesných zařízení pro motocyklový průmysl a výrobu převodovek pro účely zemědělské a průmyslové.

Výrobní společnost s pevnou pozicí na trhu


Výrobní program podle zadání zákazníka

Prioritou výrobního programu společnosti je splnění veškerých požadavků zákazníka. Obsahem výroby jsou vysoce kvalitní pohonné systémy včetně součástí ovládání a výměny tepla. Jedná se o produkty jako hřídele, profilové trubky, volnoběžky, různé spojky od elastických až po automatické a spojky proti přetížení, různé ochranné systémy, speciální převodové systémy a převodovky, stroje a zařízení pro zemědělství a to podle přesného zadání zákazníka a mnoho dalšího.

Široký sortiment produktů pro průmysl


Rozsáhlý sortiment výrobků pro zemědělství a průmysl

Společnost svojí výrobou získala pevnou pozici na tuzemském i zahraničním trhu. Výroba je zaměřena na různé typy převodovek do zemědělské techniky a strojů, vyvíjí a vyrábí novější typy převodových zařízení. Dále firma vyrábí ozubená a řetězová kola, speciální převodovky pro přenos velkých krouticích momentů, hřídele, čelní soukolí, řadící válečky, diferenciály, třecí spojky a spojkové systémy, převodové skříně, přesné součásti a zařízení na motocykly atd.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.bypy.it


Vydáno 27.05.2018
139 Zhlédnutí
Topováno 19.03.2020

Převodovky, hřídele, ozubená kola

Převodovky, hřídele, ozubená kola

Převodovky, hřídele, ozubená kola, převodové skříně, spojkové systémy