Výroba zařízení pro průmyslové, zemědělské a motocyklové účely

Různá odvětví průmyslu jako i průmyslu motocyklového a zemědělského vyžadují přesnost, kvalitu a vysokou míru profesionality. Proto i výrobky a komponenty určené pro další zpracování a využití musí být precizní a sloužit potřebám zákazníků. O kvalitní zařízení a jednotlivé části se svým výrobním programem postará i firma OM PROTIVÍN a.s.

Výroba zařízení pro průmyslové účely, OM PROTIVÍN a.s.

Specializace na motocyklový průmysl a výrobu převodovek

Společnost OM PROTIVÍN a.s. je od roku 2007 součástí italské výrobní a obchodní skupiny Bondioli & Pavesi, která má rozsáhlou distribuční síť a svoje výrobky dodává do více jak 50 zemí světa. Česká společnost OM PROTIVÍN a.s. se specializuje na výrobu přesných zařízení pro motocyklový průmysl a výrobu převodovek pro účely zemědělské a průmyslové.

Výrobní společnost s pevnou pozicí na trhu


Výrobní program podle zadání zákazníka

Prioritou výrobního programu společnosti je splnění veškerých požadavků zákazníka. Obsahem výroby jsou vysoce kvalitní pohonné systémy včetně součástí ovládání a výměny tepla. Jedná se o produkty jako hřídele, profilové trubky, volnoběžky, různé spojky od elastických až po automatické a spojky proti přetížení, různé ochranné systémy, speciální převodové systémy a převodovky, stroje a zařízení pro zemědělství a to podle přesného zadání zákazníka a mnoho dalšího.

Široký sortiment produktů pro průmysl


Rozsáhlý sortiment výrobků pro zemědělství a průmysl

Společnost svojí výrobou získala pevnou pozici na tuzemském i zahraničním trhu. Výroba je zaměřena na různé typy převodovek do zemědělské techniky a strojů, vyvíjí a vyrábí novější typy převodových zařízení. Dále firma vyrábí ozubená a řetězová kola, speciální převodovky pro přenos velkých krouticích momentů, hřídele, čelní soukolí, řadící válečky, diferenciály, třecí spojky a spojkové systémy, převodové skříně, přesné součásti a zařízení na motocykly atd.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://bondioli-pavesi.com/en/node

Vydáno 27.05.2018
327 Zhlédnutí
Topováno 13.05.2023
PODSTRÁNKY

Převodovky, hřídele, ozubená kola

Převodovky, hřídele, ozubená kola
Převodovky, hřídele, ozubená kola, převodové skříně, spojkové systémy
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA OM PROTIVÍN a.s. - Bondioli & Pavesi Výroba přesných ozubených kol
WEBOVÁ STRÁNKA
OM PROTIVÍN a.s. - Bondioli & Pavesi
bondioli-pavesi.com
Adresa

Adresa

Švermova 349
Protivín 398 11

omprotivin@bondioli-pavesi.com
+420 382 252 912


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInARES
captcha