Kuchyně Forman: Nejen kuchyňská linka nebo vestavné skříně podle vašich představ

Uvažujete o rekonstrukci kuchyně, ale žádná z běžně nabízených variant vás nezaujala? Nebo potřebujete elegantně vyřešit atypický prostor pro vaši kuchyňskou linku? Pak jsme tu právě pro vás. Kuchyňské studio Forman nabízí kuchyně na míru přesně podle vašich představ. To vše profesionálně a za výhodné ceny.


Individuální přístup od začátku do konce rekonstrukce kuchyně

Prvním krokem každé rekonstrukce kuchyně je její návrh. Že nemáte ani tušení o tom, jak se takový návrh kuchyně dělá? Nevadí, navštivte naše kuchyňské studio a naši školení pracovníci se o vás postarají. Můžete si vybrat z nabízených typů kuchyní, nebo si navrhnout svůj originální kus. Následně vám vytvoříme grafický model přesně na míru a vyhotovíme také cenový odhad celé rekonstrukce kuchyně. 

Kuchyňská linka z lamina i s vestavnými spotřebiči

Na výběr máte z desítek nejrůznějších odstínu a barev kuchyňského nábytku. Kuchyňské linky vyrábíme z odolného lamina o tloušťce 18 mm. Kuchyňskou linku si také můžete dle vašich představ ozvláštnit netradičním dezénem. Veškeré nábytkové kování, které k linkám nabízíme, odebíráme od renomovaných výrobců. Zajistí tak nejen hezký vzhled, ale i dlouhou životnost vaší kuchyně. Na vaše přání také dodáme ty nejvhodnější vestavné nebo volně stojící elektrické spotřebiče. Všechnu práci tak odvedeme za vás a vy si můžete užívat až zábavu ve formě vaření na nové kuchyňské lince.

Vestavné skříně ušetří prostor a ozvláštní byt

Firma Forman se úspěšně věnuje nejen výrobě kuchyňských linek, ale vyrábí i ostatní nábytek třeba do dětských pokojů či kanceláří. Naši specialitou jsou také vestavné skříně. Na vaše přání vytvoříme vestavnou skříň netradičních tvarů i rozměrů a i atypický prostor ve vašem bytě se tak může stát originálním úložným prostorem. Vestavná skříň přitom už dávno nemusí být pouze jednobarevná. Naše firma nabízí širokou škálu módních barev i barevných skel, které z vaší skříně udělají jedinečný kousek. Samozřejmostí je možnost zakomponování zrcadla přímo do dveří skříně.

Firma Forman, firma s tradicí

Naše kuchyňské studio působí na trhu již od roku 1999. Nabízíme tak dokonalé spojení tradice a zkušenosti s nejmodernějšími technologickými postupy a náš tým je vám vždy plně k dispozici od prvního setkání až po dokončení rekonstrukce kuchyně. Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo přímo naši provozovnu v Moravském Krumlově. Najdete nás na ulici Na Kačence, a to prakticky kdykoli po telefonické domluvě.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kuchyneforman.cz

Vydáno 20.08.2014
2349 Zhlédnutí
Topováno 02.06.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Truhlářství, které vyrábí kuchyňské linky a ostatní nábytek, nachází se v oblasti Brno – venkov

Truhlářství, které vyrábí kuchyňské linky a ostatní nábytek, nachází se v oblasti Brno – venkov
Sídlíme blízko Moravského Krumlova, ale za dobu naší působnosti jsme se rozšířili už i za hranice tohoto kraje. Snažíme se plnit všechny požadavky našich zákazníků. Vyrábíme i další nábytek do dětských pokojů, ale také například do kanceláří.

Kuchyňské linky – Pohořelice, Ivančice a celé Brno venkov

Kuchyňské linky – Pohořelice, Ivančice a celé Brno venkov
Výběr kuchyňské linky do bytu je důležitým okamžikem pro každého gastronomického nadšence. Měla by splňovat všechny standardy pro pohodlné vaření, bezproblémový přístup ke spotřebičům a mít dostatečnou využitelnou pracovní plochu. Kuchyňské linky se liší také dle použitých materiálů, kterých je na ...

Nábytek na míru od profesionálů s dlouholetou praxí

Nábytek na míru od profesionálů s dlouholetou praxí
Nevíte si rady s vhodným nábytkem do bytu, rodinného domu či kanceláře? Přenechte starosti zkušeným odborníkům, kteří díky dlouholeté praxi dokáží správně poradit, zpracovat profesionální návrh a zrealizovat veškerá přání na míru jak přáním zákazníka, tak prostorám jakéhokoliv interiéru.
PODSTRÁNKY

Kuchyňské linky

Kuchyňské linky
Kuchyňský nábytek - linky, skříňky, ostrůvky, barové pulty, spotřebiče, návrh na míru

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně
Zakázková výroba vestavěných skříní do jakéhokoliv prostoru na míru

Výroba nábytku

Výroba nábytku
Výroba nábytku na zakázku do dětských a obývacích pokojů, ložnic, jídelen, kanceláří
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Jan Forman
WEBOVÁ STRÁNKA
Jan Forman
www.ubytovaniformanka.cz
Adresa

Adresa

Na Kačence 406
Moravský Krumlov 672 01

info@kuchyneforman.cz
+420 777 634 583


Najdete nás také zde:

ARES
captcha