Kamenná krása, která uklidňuje

Návrat k přírodním materiálům se ve velké míře týká kamene. Využití této přírodniny je stále širší a proto ho firmy nabízejí v mnoha různých variantách. Můžete si jím zkrášlit okolí svého domu nebo vytvořit romantické zákoutí v některé části zahrady.

Nášlapové kameny

Přírodní dekorace

Přírodní materiály jsou čím dál žádanější i v oblasti bydlení. Možná, že je to dáno naším opravdu tryskovým životním stylem. Kámen má totiž tu vlastnost, že dovede krásně uklidnit, navodit relaxační náladu a přivolat meditační myšlenky. Lidé si tuto přírodninu dávají tedy většinou tam, kde chtějí tohoto výsledku dosáhnout. Pro dekoraci ploch v okolí domů i jiných staveb se využívá lomový kámen. Vzhledem k tomu, že se výborně snáší i v kombinaci se dřevem a trávou, je vítaným prvkem v zahradní architektuře. Společnost Kontejnery Müller s.r.o., která má sídlo v Hněvotíně, dodává lomový kámen v různých velikostech i barvách.

Okrasné kameny - prodej Olomouc


Oblázky patří k jezírku

Přímo pro potřebu zkrášlení zahrad, skalek a zahradních zákoutí, je určen opracovaný kámen, který bude na vaší zahradě působit vznešeným a zároveň drsným dojmem. Dekorační drtě jsou vítané pro kreativní majitele zahrad nebo zahradní architekty. Ať už amatéry nebo profesionály. Zahradní jezírka si jejich majitelé nechávají dotvářet pomocí takzvaných valounů. Jedná se o oválné říční kameny s hladkým povrchem, které jsou známé jako oblázky. V kombinaci různých velikostí působí velice vkusně a dodávají zahradním jezírkům a skalkám jemnost. Kámen je materiál, který má mnoho vítaných vlastností. Jednou z nich je i ta, že nikdy nedodá žádnému místu uniformitu. Pokud si dotvoříte jakékoliv místo na zahradě nebo i v interiéru pomocí tohoto přírodního materiálu, vždy bude originální.

Sortiment okrasných kamínků


Kámen má mnoho možností využití

Kromě okrasných druhů kamenů se firma Kontejnery Müller s.r.o. zabývá i prodejem a dovozem písku a štěrku. Jako přísada do omítek na stavbách je ideální kopaný písek, který je také oblíbeným materiálem pro hry těch nejmenších. Dalším materiálem, který firma má v sortimentu, je například drcené kamenivo z lomu. To je vhodné na podklady cest a zásypy vodovodu a kanalizace. Využití kamene je zkrátka opravdu široké. Ať už se jedná o praktické použití nebo pro okrasné účely.Vydáno 08.06.2018
236 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Veškeré zemní a výkopové práce se společností Müller. Vždy spolehlivě a bez problémů

Veškeré zemní a výkopové práce se společností Müller. Vždy spolehlivě a bez problémů
Není to zrovna jednoduchý úkol, ale my se s ním popereme vždy vítězně. Naší zálibou je bourání a demolice, stejně tak jako různé druhy výkopů, úprava terénů, pozemní práce ale také například betonování jímek a mnoho dalšího.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Kontejnery Müller s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Kontejnery Müller s.r.o.
kontejnerymuller.cz
Adresa

Adresa

č. 545
Olomouc Hněvotín 783 47

muller16@seznam.cz
+420 608 775 507


Najdete nás také zde:

ARES
captcha